بنیامین بهادری

دردسرهای ترانه سلام بمبئی برای بنیامین بهادری

تاریخ انتشار : 7 دی 1395کد مطلب : 41693زمان مطالعه : 3 دقیقه
بنیامین بهادری بازیگر فیلم سلام بمبئی از تجربه اولین بازی خود در یک فیلم میلیاردی و دردسرساز شدن ترانه این فیلم گفت.

ترانه سلام بمبئی برای بنیامین بهادری دردسر شد

سلام بمبئی یک فیلم عاشقانه است که با چهره های مشهوری کار خود را به سرانجام رساند و با موفقیت چشمگیری همراه بود . فیلم سلام بمبئی محصول مشترک ایران و هند به تازگی اکران خود را شروع کرده و می تواند پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شود.
بنیامین خواننده مطرح پاپ، در اولین تجربه بازیگری خود در نقش یک دانشجوی پژشکی در سلام بمبئی ظاهر شد . سلام بمبئی به کارگردانی قربان محمدپور و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی محصول مشترک سینمای ایران و بالیوود است.
این روزها فیلم «سلام بمبئی» بر پرده سینما با استقبال بالایی مواجه شد که با حضور عوامل چهره توانست به این موفقیت برسد. یکی از این عوامل، بازی بنیامین بهادری در این فیلم است که برای اولین بار این خواننده بازیگری را تجربه کرده است. به این بهانه گفتگویی با وی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید.

گفت و گو با بنیامین بهادری درباره سلام بمبئی

با وجود اینکه تجربه خاصی در سینما نداشتید چی شد که برای بازی در فیلم «سلام بمبئی» همکاری کردید؟

پیشنهادی بود که شد و پس از بررسی های مختلف آن را پذیرفتیم. من در همه تصمیمات زندگی ام عمدتا تمام زوایا را می سنجم و این تصمیم هم برای من همین مصداق را داشت. سعی کردم همه جوانب آن را بسنجم و بعد وارد شوم. حالا اینکه در ادامه چه چیزی پیش خواهد آمد، باید در گذر زمان درباره آن تصمیم گرفت.
 
 بنیامین بهادری

عکس بنیامین بهادری در فیلم سلام بمبئی

قبل از بازی در این فیلم فضای سینما چقدر برای شما جدی بود و بعد از اولین تجربه بازیگری هم تغییری کرد؟

راستش قبل از ورود به این حوزه چندان بازیگری را جدی نمی دیدم. ولی امروز کمی با جسارت بیشتری می توانم درباره آن فکر کنم. هر چند هنوز هم حوزه اصلی من موسیقی است.

آیا بازی شما در این فیلم به دنیای خوانندگی شما کمک خواهد کرد؟

عالم هنر از یک نوع پیوستگی مداوم برخوردار است که هر حوزه ای می تواند به نسبت میزان همه گیری اجتماعی، روی شخصیت هنری و اجتماعی هر آرتیستی کمک کند. من احساس می کنم که موسیقی و بازیگری دو شخصیت مجزا از زندگی هنری من هستند. هر کدام ایدئولوژی و مسیر خاص خود را دارند و به مرور باید به تکامل برسند.

دنیای بازیگری سخت تره یا خوانندگی؟

هر کدام سختی های خاص خودش را دارد. البته برای من خوانندگی قطعا راحت تر است. چون سالها در این حوزه فعالیت کرده ام و سینما ناشناخته هایی هنوز در پس ذهن من دارد که به مرور در حال آشنا شدن با آنها هستم.
بنیامین بهادری

 بنیامین بهادری در فیلم سلام بمبئی

شعری که برای «سلام بمبئی» خواندید بازخورد جالبی از سوی مردم به همراه داشت و باعث شد هشتگ هایی هم در فضای مجازی نوشته شود، در قسمتی از این شعر آمده که «من دارم نفس نمی کشم» این بخش نسبت به قسمت ‎های دیگر شعر مورد توجه بوده و هشتگ هایی هم درست شد. آیا در این قسمت و یا حرف هایی که در شعر گفته شده نیت خاصی نهفته است؟

ترانه این شعر بر اساس برخی جریان های فیلم نامه نوشته شده است و اصولا در این قبیل مواقع نمی توان موضوعات شخصی را در جریان اثر دخیل کرد. عمده نظر من در آثاری که برای «سلام بمبئی» خوانده شده است، صرفا در مسیر و جهت فیلمنامه بود.

دردسرهای ترانه سلام بمبئی برای بنیامین بهادری

4.623
این مطلب مفید بود ؟212
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی