زن بادار
دوران بارداری یک خانم کارمند به جای 9 ماه 65 ماه طول کشیده است . این زن بادار خبرساز که هم اکنون 1825 روز از حاملگی اش می گذرد هنوز برای زایمان آماده نیست.

زنی که 260 هفته باردار است!

دوران بارداری زنان به چندین هفته و ماه و روز تقسیم بندی می شود ، 37 تا 40 هفتگی روزهای سختی برای مادر باردار است چرا که به دلیل سنگین شدن وزن بدن او دیگر قادر به انجام کارهای روزمره حتی فعالیت های شخصی خود هم نیست حال تصور کنید دوران حاملگی بیش از 40 هفته طول بکشد!

 زن بادار

رکورد بارداری طولانی و باورنکردنی زن آمریکایی :

" لورن " زن جوانی است که هم اکنون 260 هفته و 5 روز است که جنینش را در شکم خود نگاه داشته است تا تحت حمایت پرداختی های مرخصی زایمان قرار گیرد.

 زن بادار

درک سختی و مشکلات او کار سختی نیست و به راحتی می توان حدس زد که چگونه و در چه مواقعی او جدا ناتوان از انجام کاری می شود ، زمانی که قصد استفاده از آسانسور را دارد باید بارها جهت ورود خود را تغییر دهد تا مبادا دچار آسیب شود.

به گزارش people.com این زن یکی از 86 درصد کارمندانی است که هیچ پرداختی برای دوران مرخصی زایمان نخواهد داشت به این دلیل که کشور آمریکا تنها کشوری است که گزینه کم هزینه و پرداختی دوران زایمان را در قانون خود جای نداده است.

زن بادار

نویسنده ی این مقاله در انتهای مطلب به لحنی طنز می گوید :احتمالا با شرایط خاص کاری برای زنان باردار در آمریکا ، این زن بتواند فرزند خود را تا دوران رفتن به مهد کودک به دنیا بیاورد.

زنی که 260 هفته است بارداره ! + تصاویر

3.2181
این مطلب مفید بود ؟11764
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی