رابعه اسکویی

بازگشت رابعه اسکویی به دنیای بازیگری!

تاریخ انتشار : 9 بهمن 1397کد مطلب : 46814زمان مطالعه : 2 دقیقه
رابعه اسکویی بازیگر کشورمان که سال گذشته از شبکه جم به ایران بازگشته بود با انتشار پستی خبر از پایان ممنوعیت بازیگری در ایران داد.

پایان ممنوعیت بازیگری رابعه اسکویی در ایران

در روزهای تب رفتن بازیگران از ایران و پیوستن به شبکه جم خیلی داغ بود رابعه اسکویی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان از ایران رفت و شروع با فعالیت در شبکه جم کرد اما سال گذشته با پشیمانی به کشور بازگشت و به زندگی در ایران ادامه داد.

بعد از گذشت حدود یکسال از بازگشت رابعه اسکویی به ایران ممنوعیت بازی در سینما و تلویزیون برای او پایان یافت.

خبر رابعه اسکویی از پایان ممنوعیت بازیگری در ایران

رابعه اسکویی با انتشار پستی خبر از پایان ممنوعیت بازیگری و صدور مجوز بازی در سینما و تلویزیون کشورمان داد.

رابعه اسکویی

رابعه اسکویی به دنیای بازیگری در ایران بازگشت

رابعه اسکویی با انتشار این عکس نوشت :دوستان عزیز و همکاران گرامی و مردم مهربان و دوست داشتنی میهنم سلام

امروز می خواهم در مورد اتفاق مهمی که برایم افتاده با شما صحبت کنم...بالاخره بعد از گذشت بیش از چهارده ماه که از برگشتنم به ایران گذشت مجوز حضور دوباره در فعالیت های هنری برایم صادر شد و دیگر هیچ محدودیتی برای فعالیت در سینما ، تلویزیون و تئاتر ندارم.این اتفاق بسیار مهم و مبارک برای من به معنی بازگشت دوباره به عرصه ی بازیگری برای مردم عزیز و مهربان ایران زمین

است. خدا را به خاطر این اتفاق شکر می کنم و از تمامی دوستانی که در این مدت نگران وضعیت من و پیگیر حضورم در مقابل دوربین بودند سپاسگزارم و دست تک تک شان را می بوسم.من همیشه و در هر شرایطی قدر دان محبت های بی پایان شما عزیزان هستم و قول می دهم تا روزی که خداوند به من توان کار کردن عنایت کند با تمام وجود برای شما بازی خواهم کرد و خواهم کوشید با حمایت و محبت شما خاطرات خوشی در کنارتان بسازم.در پایان از تمامی مسئولینی که در مسیر بازگشت من به فعالیت دوباره هنری، حامی بودند و موانع سخت پیش روی را از سر راهم برداشتند صمیمانه تشکر می کنم.

الهی! مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..... شروع شادی و پایان انتظار تویی...

رابعه اسکویی

رابعه اسکویی به دنیای بازیگری بازمیگردد

خبر پیوستن رابعه اسکویی بازیگر طناز کشورمان به شبکه جم دی ماه سال 1394 منتشر شد و با انتشار تصاویری از حضور او در ترکیه این خبر قوت بخشید و رنگ حقیقت گرفت اما دوام چندانی نداشت و رابعه اسکویی بهمن ماه سال گذشته با پشیمانی به ایران بازگشت.

رابعه اسکویی

رابعه اسکویی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان

رابعه اسکویی بعد از پشیمانی از رفتن و پیوستن به شبکه ای که چیزی جز حاشیه برایش نداشت به ایران بازگشت و تلاش میکند در کشور خودش دوباره وارد دنیای هنر شود.

مجوز بازیگری رابعه اسکویی در ایران بعد از 14 ماه صادر شد!

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : صفحه شخصی رابعه اسکویی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی