پیرترین انسان
کارشناسان گینس پیرترین انسان زنده دنیا را شناسایی کردند ، پیرمرد ژاپنی با 112 سال و 259 روز سن مدرک رسمی این عنوان را دریافت کرد.

پیرترین انسان دنیا توسط کارشناسان گینس معرفی شد

یکی از متغییرترین رکوردهای کتاب گینس مربوط به رکورد پیرترین انسان زنده دنیاست که به دلیل ناشناخته بودن برخی از صاحبان این رکورد با هربار معرفی یکی از آنها رکورد دستخوش تغییر می شود ، از زن 112 ساله چینی و بعد مردی که ادعا می کرد 145 سال دارد هرکدام می توانند پیرترین انسان های زنده دنیا باشند ؛ کارشناسان گینس ساعاتی پیش نام پیرمری ژاپنی را به عنوان صاحب رکورد پیرترین انسان زنده دنیا اعلام کردند پیرمردی که در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک با او آشنا خواهید شد.
پیرترین انسان دنیا

عکس پیرمرد ژاپنی صاحب عنوان پیرترین انسان دنیا در کتاب گینس

پیرترین انسان دنیا با 112 سال و 259 روز سن

پیرمرد ژاپنی با 112 سال و 259 روز سن رکورد گینس را به نام خود ثبت کرد؛ "ماسازو نوناکا" به احتمال قوی فردی است که از تمام انسان های زنده روی کره زمین بیشتر شاهد بهار بوده است. 
"نوناک" موفق به دریافت سند رسمی پیرترین انسان زنده دنیا را از موسسه گینس دریافت کرد و به همین مناسبت در کنار خانواده اش جشن گرفت .
پیرترین انسان دنیا در 25 جولای سال 1905 در خانواده ای پرجمعیت متولد شد و با انگیزه ای که والدینش به او دادند از همان دوران کودکی به موفقیت های بسیاری در درس و ورزش دست یافت.
پیرترین انسان دنیا

عکس پیرترین انسان دنیا در کنار خانواده اش

یکی از عادات غذایی او که با توجه به طول عمر قابل توجه او بسیار عجیب است علاقه اش به خوردن شیرینی و کیک است درحالیکه براساس باورها و نظرات پزشکان مصرف این دسته از خوردنی ها باعث بروز بیماری و پیری زودرس می شوند اما از قرار معلوم در مورد اقای "نوناک" این چنین نبوده است.طبق گزارش گینس "نوناک" جایگزین "فرانسیسکو اولیویرا " از اسپانیا شد که با 113 سال سن رکورد را از آن خود کرده بود.

پیرترین انسان زنده دنیا با 112 سال و 259 روز سن + عکس

4.335
این مطلب مفید بود ؟305
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی