محمدرضا احمدی

ماجرای آشنایی محمدرضا احمدی و همسرش در دورهمی

تاریخ انتشار : 1 اسفند 1398کد مطلب : 75811زمان مطالعه : 3 دقیقه
محمدرضا احمدی گزارشگر فوتبال کشورمان شب گذشته مهمان برنامه دورهمی شد و درباره ماجرای ازدواج و فوتبالیست نشدن صحبت کرد.

گفتگوی جذاب محمدرضا احمدی در دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 30 بهمن 1398 ساعت 22 روی آنتن شبکه نسیم رفت.

محمدرضا احمدی گزارشگر فوتبال کشورمان مهمان مهران مدیری شد و روی صندلی برنامه دورهمی نشست و به گفتگو با مجری این برنامه پرداخت.

ماجرای آغاز گزارشگری محمدرضا احمدی

محمدرضا احمدی در برنامه دورهمی درباره آغاز گزارشگری اش گفت:من مسیر خوبی را پیش گرفتم و کارم را از سال 82 با رادیو آغاز کردم و تست های رادیو جوان را دادم و قبول شدم و چند سال رایگان کار کردم و سختی کشیدم و همه کار انجام دادم و به همه میگفتم که من ورزشی ام و خیلی سخت بود همه کار انجام دهم اما انجام دادم . من آن زمان 21 سال داشتم و وارد رادیو شدم و خداروشکر ادامه دادم تا اینکه برای جام جهانی 2010 به تلویزیون آمدم.

این گزارشگر جوان فوتبال از ارتباط خوب گزارشگرهای ورزشی با مردم صحبت کرد و از ارتباط برقرار کردن راحت تر با مردم گفت و ادامه داد:شغل ما با همه خوبی هایی که دارد سختی هایی هم دارد.

محمدرضا احمدی و مهران احمدی

محمدرضا احمدی طرفدر کدام تیم است

تقریبا همه میدانند که ما طرفدار چه تیمی هستیم اما نباید بگوییم و یکبار یک ویدئو از پشت صحنه گفتگوی ما پخش شد و ماجرا از این قرار بود که ما یک صدابردار داریم که من داشتم با او صحبت میکردم و میگفتم شاید امروز استقلال ببازد و این ماجرا جوری شد که علیه من استفاده شد اما خداروشکر همه این ماجرا را باور نکردند.

علت فوتبالیست نشدن محمدرضا احمدی

محمدرضا احمدی در بخشی از صحبت هایش به علاقه زیادی که به فوتبال دارد اشاره کرد و مهران مدیری از او پرسید چرا فوتبالیست نشدی که در پاسخ گفت:من تپل بودم، تنبل بودم، خونمون از محل تمرین دور بود و همین ماجرایی شد تا به سمت گزارشگری بروم و در ادامه درباره گزارشگری فوتبال و گزارشگری خانم ها در رادیو و ورزش های خاص صحبت کرد.

ازدواج محمدرضا احمدی

محمدرضا احمدی چند سالی است که ازدواج کرده و دخترش نفس سه ساله است و در این برنامه درباره آشنایی با همسرش گفت:همسر من مربی شنا است و در یک برنامه که من مجری بودم و ایشون برای گرفتن جایزه آمده بودند با هم آشنا شدیم و خیلی هم زود ازدواج کردیم و خداراشکر راضی هستیم.

محمدرضا احمدی

علاقه محمدرضا احمدی به بازی های پلی استیشن

محمدرضا احمدی در بخشی از صحبت هایش به علاقه زیاد به بازی های پلی استیشن اشاره کرد و از مطالعه کتاب های ورزشی و تماشای فوتبال در طول هفته گفت.

این گزارشگر کشورمان در بخشی از صحبت هایش به درآمد گزارشگری اشاره کرد و از داشتن شغل دوم برای تامین هزینه های زندگی اش صحبت کرد و از گرایش زیاد بسیاری از جوانان به گزارشگری فوتبال گفت.

محمدرضا احمدی در ادامه صحبت هایش از تلاش برای دور بودن از حواشی صحبت کرد و از ماجراهایی که فضای مجازی ایجاد میکند گفت.

علاقه محمدرضا احمدی به موسیقی

مهران مدیری از محمدرضا احمدی درباره این موضوع سوال کرد که اگر گزارشگر نمیشد چه شغلی را انتخاب میکرد پرسید که محمدرضا احمدی گفت:شاید خواننده میشدم، ولی الان صدام بخاطر گزارشگری تغییر کرده است و فکر میکنم این موضوع در خوانندگی هم تاثیرگذار باشد ولی من به موسیقی خیلی علاقه داشتم و سه ، چهارتا ساز بلدم و میزنم و همسر و دخترم را هم به موسیقی تشویق کردم.

در ادامه این گفتگو محمدرضا احمدی درباره سرمربی گری تیم ملی و اوضاع مدیریت فوتبال کشورمان صحبت کرد و برای تیم ملی آرزوی موفقیت کرد.

از آغاز گزارشگری تا ماجرای فوتبالیست نشدن محمدرضا احمدی در دورهمی

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
منبع : عکاس:مریم رضوی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی