محمدرضا براری

پاره شدن پرده گوش وزنه بردار ایرانی توسط سرمربی!

تاریخ انتشار : 21 آبان 1397کد مطلب : 27620زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمدرضا براری وزنه بردار تیم ملی ایران ادعا کرده است که در جریان مسابقات جهانی 2018 ترکمنستان سرمربی تیم ملی وزنه برداری باعث شده تا پرده گوش او پاره شود!

سرمربی تیم ملی پرده گوشم را پاره کرد!

ورزش سه: محمدرضا براری که بعد از اوت کردن در بازی های آسیایی رابطه خوبی با سرمربی تیم ملی نداشت، به خاطر کمبود وزنه برداران باتجربه و کنار رفتن برخی نفرات مثل بهداد سلیمی، سعید علی حسینی و کیانوش رستمی در اردو ماند.

او با تغییر اوزان به دسته 109 کیلوگرم کوچ کرد و جزو نفراتی بود که همگان از او انتظار مدال در مسابقات جهانی 2018 داشتند.

با این حال براری در عشق آباد عملکرد خوبی از خود به جای نگذاشت و با عنوان ششمی به کار خود پایان داد تا شاید دیگر از سال آینده شانس زیادی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی نداشته باشد.

بعد از بازگشت حالا این وزنه بردار باتجربه از یک اتفاق عجیب و تلخ پرده برداشته است. او ادعا می کند محمدحسین برخواه در حین برگزاری مسابقه با ضربه ای که به صورتش زده، باعث پارگی پرده گوشش شده است!

آسیب دیدگی محمدرضا براری

پاره شدن پرده گوش وزنه بردار ایرانی 

محمدرضا براری درباره این اتفاق اینطور به "ورزش سه" توضیح می دهد:«در حالی که می خواستم برای حرکات دوضرب روی تخته بروم، برخواه ضربه ای را به صورت من زد تا مثلا آماده تر شوم! در همین حین پرده گوش من پاره شد و همان لحظه هم حس خیلی بدی داشتم. این اتفاق باعث شد وقتی برای حرکات دوضرب روی تخته رفتم، سرگیجه داشته باشم و اصلا نتوانم عملکرد خودم را به نمایش بگذارم. غیر از این بود مطمئن باشید می توانستم مدال بگیرم.»

وی درباره اینکه چطور این ضربه باعث پارگی پرده گوش او شده، می گوید:«واقعا عجیب بود و من همان لحظه به مربیان گفتم که اتفاقی برای گوش من افتاده است. البته برای برخواه که گویا خیلی مهم نبود! البته او بعدا به اتاقم آمد و از من حلالیت طلبید. با این حال همه می دانند سرمربی تیم ملی از اول دوست نداشت من به مسابقات جهانی بروم.»

براری که در بازگشت از مسابقات جهانی حال و روز خوشی ندارد، عنوان می کند:«در ترکمنستان پزشکان با معاینه گوش من تایید کردند که پرده گوشم پاره شده است. تصمیم گرفتم به ایران بیایم و خودم را درمان کنم. الان هم در بیمارستان هستم و منتظرم که پزشکان نظر نهایی را درباره گوش من بدهند. اگر نیاز به جراحی باشد که باید این کار را انجام دهم.»

پاره شدن پرده گوش محمدرضا براری توسط سرمربی

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : وزنه برداری
وبگردی