خواستگاری
درخواست ازدواج و خواستگاری هر چقدر خاص و رمانتیک تر باشد بیشتر در خاطر هر کسی می ماند که این روزها این اتفاق بسیار رایج شده و هر زوج عاشقی با خلاقیت هرچه تمام این مراسم ها را برگزار می کنند.

عاشقانه ترین روش های خواستگاری از دختر مورد علاقه تان

در زندگی اتفاقات کمی نظیر ازدواج کردن به فکر و آمادگی زیادی نیازمند است. همه دوست دارند خواستگاری شان یک مراسم رسمی و تمام عیار باشد. مردها دوست دارند همسر آینده آنها این روز را تا آخر عمر به یاد بسپارند ولی به نظر می رسد که این مراسم خیلی یکنواخت شده و همه راهها امتحان شده است و هیچ نوع تازه ای برای خواستگاری کردن وجود ندارد…
عزیزم با من ازدواج می کنی؟
راههای زیادی برای مردها وجود دارد که از زن مورد علاقه خود تقاضای ازدواج کنند.عزیزم با من ازدواج می کنی؟ و بعد مرد زانو می زند و یک حلقه از جیب خود در می آورد! این شیوه باستانی خواستگاری هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

متفاوت ترین و رمانتیک ترین روش های خواستگاری

اما زنان امروز بیشتر دوست دارند با احساس و عاشقانه از آنها خواستگاری شود یک خواستگاری رمانتیک!

به اوج بروید!

اگر زن مورد علاقه شما یک ورزشکار است می توانید با او به کوهنوردی بروید وقتی به قله رسیدید از او خواستگاری کنید. دیگر راههای ممکن خواستگاری در حال موج سواری، اسکی و…است!!

یک فیلم بسازید
در یک فیلم ویدیوئی خودتان از او خواستگاری کنید و این فیلم را در کنار هم تماشا کنید. او حتماُ از ذوق بالا پایین خواهد پرید و از شما درباره ماه عسل خواهد پرسید.

میان زمین و هوا

از مهماندار هواپیمایی که با همسر آینده خود سوار آن شده اید خواهش کنید از پشت بلندگو تقاضای شما را مطرح کند:
ما الآن در آسمان سانفرانسیسکو در حال پرواز هستیم و هواپیما 45 دقیقه ی دیگر در مقصد به زمین خواهد نشست ضمناً جوآنا! مایکل می پرسد آیا افتخار ازدواج کردن را به او می دهید؟ بعد از این عبارت باید در آرزوی دو چیز باشید.

در اتوبان

فرض کنید در اتوبان اتومبیل دختر مورد علاقه تان را می بینید، از همه سبقت می گیرید تا به او برسید. وقتی به او رسیدید یک پلاکارد در دست بگیرید که رویش نوشته اید:لوسی، با من ازدواج می کنی؟ فقط مراقب باشید که لوسی از فرط هیجان ترمز دستی را نکشد!

در سینما

می توانید از مسئولین سینما بخواهید که قبل از شروع فیلم در بین آگهی ها متنی به صورت جولی، همسر من می شوی؟ را روی پرده به نمایش گذارد. ممکن است با این کار برنده جایزه اسکار نشوید ولی بدانید که این رمانتیک ترین صحنه ای خواهد بود که تا به حال به روی پرده آن سینما رفته است!

زیر باران

آبشار نیاگارای کانادا یکی از بهترین جاها برای ماه عسل است و کمتر کسی آنجا را برای خواستگاری انتخاب می کند. زیر باران، بهترین جا برای تقاضای ازدواج است.

روز ولنتاین

به جای خریدن کارت و گل و شکلات برای روز Valentine بهتر نیست عشق خود را با مطرح کردن تقاضای ازدواج به او نشان دهید؟

یک راه ساده!

در هنگام بروز احساس عاشقانه خود از او خواستگاری کنید. مطمئن باشید او توان نه گفتن را ندارد.

خواستگاری

 خواستگاری متفاوت

از پلیس ها کمک بگیرید

این یکی شاید به تلاش زیادی نیاز داشته باشد . می توانید به کمک پلیس اتومبیل او را با جرثقیل به اداره راهنمایی ببرید و او را برای دریافت برگه تقاضای ازدواج احضار کنید!!

تولدت مبارک

روز تولد یکی از بهترین موقعیت ها برای گرفتن جواب «بله» است . بعلاوه او خواهد فهمید که روز تولدش را فراموش نکردید و هرگز نخواهید کرد.

پست الکترونیکی

اینترنت همه جنبه های زندگی ما را با تکنولوژی همراه کرده است. چرا خواستگاری را نکند؟ فرستادن یک ایمیل با عنوان love mail هم راه دیگری برای مطرح کردن تقاضای ازدواج است.

با برنامه مورد علاقه او تماس بگیرید

اگر میدانید هر روز سر یک ساعت معین به یک برنامه رادیویی گوش می کند با آن برنامه تماس بگیرید و تقاضای خود را به طور زنده مطرح کنید. می توانید حتی از مسئولین برنامه بخواهید به طور همزمان با او تماس برقرار کنند.

رمانتیک ترین صحنه های خواستگاری به سبک هالیوودی ها

512
این مطلب مفید بود ؟120
برگرفته از تابناک با تو-/ ر
برچسب : خواستگاری
وبگردی