مارک ویلموتس

افشای کامل رقم قرارداد ویلموتس

تاریخ انتشار : 20 اسفند 1398کد مطلب : 5756زمان مطالعه : 1 دقیقه
یک عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی مبلغ قرارداد مارک ویلموتس و دستیارانش را با تیم ملی فوتبال کشورمان اعلام کرد.

قرارداد مارک ویلموتس با تیم ملی فوتبال ایران

ایسنا:سید احسان قاضی زاده هاشمی در مورد جزییات قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال ایران، اظهار کرد:رقم این قرارداد در سال اول معادل سه میلیون یورو، در سال دوم معادل 2.5 و در سال سوم نیز معادل 2.5 میلیون یورو منعقد شده است که از این رقم تا کنون معادل 2 میلیون یورو به صورت نقد و چمدانی و از مسیر دوبی به این مربی پرداخت شده است. 

وی با بیان اینکه مارک ویلموتس معتقد است سرمربی رسمی تیم ملی فوتبال ایران بوده و فسخ قرارداد با وی صورت نگرفته است و در همین برهه زمانی فدراسیون فوتبال ایران اقدام به جذب سرمربی دیگری کرده است، تصریح کرد:این سرمربی بلژیکی با استناد به همین مسئله نسبت به اخذ غرامت شش میلیون یورویی از فدراسیون فوتبال که تا زمان اتمام قرارداد بوده اقدام کرده است. 

قاضی زاده هاشمی با انتقاد شدید از مهدی تاج رییس سابق فدراسیون فوتبال در نحوه عقد قرارداد با این سرمربی، عنوان کرد:همان زمان نیز به رییس وقت فدراسیون فوتبال هشدار دادم که همسر مارک ویلموتس وکیل است و در پارلمان این کشور نیز دستیار بوده و نسبت به مسائل حقوقی اشراف کامل دارد. 

وی با تاکید بر اینکه دستمزد 2 میلیون یورویی ویلموتس تاکنون از محل منابع شستا (شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی) پرداخت شده است، اظهار کرد:این پول از جیب کارگران تامین اجتماعی پرداخت شده است!

انتهای پیام/م

افشای کامل رقم قرارداد ویلموتس

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
وبگردی