مصدومیت رومن ولاسوف

مصدومیت ستاره کشتی روسیه در آستانه مسابقات قهرمانی جهان + عکس

تاریخ انتشار : 31 شهریور 1397کد مطلب : 71762زمان مطالعه : 1 دقیقه
رومن ولاسوف کشتی گیر عنوان دار تیم ملی کشور روسیه مسابقات جهانی 2018 را به دلیل مصدومیت و عمل جراحی پایش از دست داد.

مصدومیت بدموقع ستاره کشتی فرنگی روسیه

ورزش سه: رومن ولاسوف قهرمان کشتی فرنگی روسیه به دلیل آسیب دیدگی در تمرینات مجبور به عمل جراحی مینیسک پای خود شد، از این رو ولاسوف به دلیل مصدومیتش نمی تواند در مسابقات جهانی 2018 مجارستان حاضر شود.

کشتی گیر رومن ولاسوف قهرمان کشتی فرنگی جهان و المپیک به علت عمل جراحی که بر روی پایش انجام داده است، مسابقات کشتی قهرمانی جهان مجارستان را از دست داد و بدین ترتیب یک سد محکم برای فرنگی کاران تیم ملی ایران در وزن 77 کیلوگرم برداشته شده است.

عمل جراحی رومن ولاسوف قبل از مسابقات جهانی

در خبری که یکی از سایت های کشور روسیه درج شده، آمده است:«رومن ولاسوف کاپیتان تیم کشتی فرنگی روسیه و کشتی گیر وزن 77 کیلوگرم از ناحیه مینیسک پا عمل جراحی انجام داده و باید به مدت شش هفته دوران نقاهت خود را سپری کند.»

مصدومیت رومن ولاسوف و دوران نقاهت رومن ولاسوف

عمل جراحی رومن ولاسوف قهرمان کشتی فرنگی جهان و المپیک

صحبت های سرمربی تیم ملی روسیه درباره وضعیت رومن ولاسوف

گوگی کوگیاشویلی، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشور روسیه هم با تأیید این خبر گفته است که رومن ولاسوف همراه با تیم کشتی فرنگی روسیه در رقابت های جهانی مجارستان حاضر خواهد بود؛ اما کشتی نخواهد گرفت.

این فرنگی کار روسیه ای 2 دوره قهرمان مسابقات المپیک و 2 دوره قهرمان مسابقات جهانی شده و در غیاب او احتمالا مسیر محمدعلی گرایی یا پژمان پشتام که در مسابقات جهانی مجارستان سال 2018 حاضر می شوند، برای رسیدن به فینال این مسابقات هموارتر خواهد بود.

انتهای پیام/ح.ب

مصدومیت رومن ولاسوف قبل از مسابقات جهانی 2018 + عکس

513
این مطلب مفید بود ؟130
وبگردی