نصرالله رادش
نصرالله رادش بازیگر سریال درحاشیه شب گذشته 27 مردادماه 96 مهمان برنامه دورهمی شد و در این برنامه مهران مدیری راز مشترک خودش و نصرالله رادش را فاش کرد.

خاطرات نصرالله رادش در برنامه دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 27 مردادماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان نصرالله رادش بازیگر باغ مظفر و درحاشیه بود که با خاطرات جالبش از دوران سربازی و ماجرای آشنایی اش با مهران مدیری شبی متفاوت را در دورهمی رقم زد.

خاطرات جذاب نصرالله رادش در دورهمی

نصرالله رادش بعد از سلام و احوال پرسی در برنامه دورهمی از علت لاغری اش گفت و ادامه داد :من حدود یکسال است که گیاه خوار هستم و حدود 12 ساعت از روز را به خام گیاه خواری میگذرانم و جدا از مبحث علمی آن وزنم از 87 کیلو به 72 کیلو تغییر کرده است.

نصرالله رادش در ادامه گفتگوهایش در برنامه دورهمی به ماجرای انتخاب نقشش در باغ مظفر اشاره کرد و گفت :زمانی که شما این نقش را به من پیشنهاد دادید و من بخش اول نمایشنامه را خواندم و دیدم که نقش من فقط به عنوان یک در باز کن است و این جنس نقش را قبلا آقای لولایی بازی کرده بودن ترسیدم که از پسش برنیاییم و این را به شما گفتم و گفتید برو بعدا صحبت میکنیم . بعد از بازی کردن اولین سکانس شما به من گفتید که آفرین فوق العاده بودی.

هرکس من را در آن زمان میدید میگفت مهران مدیری این نقش را به تو داده تا تو را ضایع کند اما من واقعا افتخار میکردم که این نقش را بازی کنم. مهران مدیری درباره نصرالله رادش گفت:این بازیگر بمب انرژی است و در کارها من از او میخواستم که کمی از انرژی اش کم کند.

ماجرای آشنایی نصرالله رادش با مهران مدیری

 نصرالله رادش

نصرالله رادش در برنامه دورهمی

مجری دورهمی از نصرالله رادش پرسید :تو نقاشی خوانده ای؟ نصرالله رادش گفت:نه ، من از کودکی به نقاشی علاقه خاصی داشتم .

نصرالله رادش درباره آشنایی با مهران مدیری گفت:در جشن فارغ التحصیلی ما در فرهنگسرای نیاوران فیلمی پخش شد که این فیلم را شما دیدید و از ما برای فیلمتان دعوت کردید که من در کنار فرهاد اصلانی ، امیر آتشانی و نادر سلیمانی در آن فیلم بازی کرده بودیم . من از نادر سلیمانی خواستم که برای انتخاب شدن به دفتر شما بیاید که گفت من اصلا از کار کمدی خوشم نمی آید اما زمانی که وارد شد دیگر از کمدی خارج نشد.

بازیگر باغ مظفر درباره خصوصیات اخلاقی اش گفت :من یک دیکتاتور مهربان هستم و حتی سر کسی هم که خیلی دوستش دارم داد میزنم و محبتم را اینگونه نشان میدهم.

خصوصیت مشترک نصرالله رادش و مهران مدیری

مهران مدیری درباره یکی از شگفت انگیزترین خصوصیات نصرالله رادش صحبت کرد و گفت :رادش هیچی از آدرس یادش نمی ماند و شگفت انگیزتر از او من هستم که نصف عمرم را دنبال آدرس گشته ام و تنها مسیری را که بلدم میروم چون اگر یک کوچه بالاتر بروم اشتباه میکنم و به کرج میرسم و آن بخش از مغز من که جهت ها را نشان میدهد ، در مغز من وجود ندارد و در دوران جنگ 30 نفر را به بیابان بردند و میخواستند از روی ستاره ها جهت یابی را یاد بدهند و من چون یاد نمیگرفتم گفتم من روی زمین مسیرها را پیدا نمیکنم و چون فکر کردند مسخره میکنم سه روز من را به بازداشتگاه انداختند.

نصرالله رادش هم در تکمیل صحبت های مهران مدیری به کند بودن در یافتن آدرس اشاره کرد و ماجرایی از دوران سربازی که نیروها را اشتباهی به عراق برده بود تعریف کرد.

بازیگر در حاشیه درباره عاشق شدنش گفت :بله جدیدا و خیلی شدید تر از همیشه و حدود 5 ماه است که ازدواج کرده ام و همسرم را به من معرفی کردند و خداراشکر همه چیز عالی است و امیدوارم خدا لیاقت این آدم را به من بدهد.

مدیری ادامه داد :تو میدونی تو یکسال از من بزرگتری و این برایم غیرقابل باور است و درباره شایعات پیرامون نصرالله رادش صحبت کرد و بازیگر باغ مظفر درباره رک بودن و نداشتن سیاست صحبت کرد و گفت من بلد نیستم درون خودم را پنهان کنم.

نصرالله رادش درباره ساخت صورتک هایش گفت :شما یکبار گفتید دوست دارم صورتک به عنوان هدیه بگیرم و این از آن موقع در ذهنم مانده بود و الان 52 کار ساخته ام و کوره هم برده ام و میخواهم نمایشگاه بگذارم و به نظرم این کار فوق العاده است.

در بخش پایانی برنامه نصرالله رادش دو نمونه از بهترین کارهایش را تقدیم موزه دورهمی کرد.

راز مشترک نصرالله رادش و مهران مدیری در دورهمی فاش شد!

3.812
این مطلب مفید بود ؟93
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی