دستگیری حامد زمانی

دستگیری حامد زمانی با مواد مخدر ؟! + جزئیات

تاریخ انتشار : 6 مرداد 1398کد مطلب : 34037زمان مطالعه : 2 دقیقه
در شبکه های اجتماعی اخباری مبنی بر دستگیری حامد زمانی خواننده موسیقی پاپ به دلیل حمل مواد مخدر در حال انتشار می باشد. اما آیا خبر بازداشت حامد زمانی صحت دارد؟

دستگیری حامد زمانی واقعیت دارد؟

میزان:اخباری مبنی بر بازداشت حامد زمانی و درگیری وی با ماموران نیروی انتظامی و حتی حمل مواد مخدر توسط او از دیشب در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. این اخبار هم زمان شد با انتشار فیلمی که گفته می شود این خواننده پاپ خودش آن را ضبط کرده و حکایت از درگیری او با ماموران نیروی انتظامی دارد.

اصل ماجرای انتشار اخبار دستگیری حامد زمانی در شبکه های اجتماعی 

این درحالی است که حسین پیرعلی، مدیر برنامه حامد زمانی به این اخبار واکنش نشان داده و گفته است:در حال حاضر حامد زمانی در دفتر خود مشغول به کار است، مشکلات به وجود آمده صرفاً برای روز پنجشنبه هفته گذشته بود و تا عصر برطرف شد و روند پیگیری موضوع هم توسط وکیل حامد زمانی ادامه دارد. 

پیرعلی درگیری با نیروی انتظامی را تکذیب نکرده اما به شکل مبهمی توضیح داده که:این اتفاق برای پنجشنبه هفته گذشته است و اینکه این ویدئو به عنوان اتفاقی که امروز افتاده پخش می شود به هیچ عنوان درست نیست. 

مدیر برنامه «حامد زمانی» درباره خبر منتشر شده مبنی بر دستگیری حامد زمانی به دلیل حمل مواد مخدر هم اعلام کرد:اگر بحث مواد مخدر است، بالاخره از ما یک سند و یا فیلم موجود بود که مواد مخدر حمل کرده ایم، اما همه در حد حاشیه و حرف است و به هیچ عنوان مواد مخدری وجود نداشته است، به شخصه موضوع دستگیری به دلیل حمل مواد مخدر را قویاً تکذیب می کنم. 

وی دلیل بازداشت حامد زمانی را اینگونه مدعی شد:درگیری به وجود آمده به این دلیل رخ داد که یکی از دوستان ما مورد تفتیش قرار گرفت و حامد زمانی دلیل این اتفاق را جویا شد، بعد از آن کمی جر و بحث رخ داد که در انتها به درگیری انجامید. 

پیرعلی با اعلام شاکی پرونده خاطرنشان کرد:بحثی مطرح است که نیروهای ناجا اعلام کرده اند که حامد زمانی به آنها ناسزا گفته است.

انتهای پیام/م

درگیری حامد زمانی و دستگیری بخاطر مواد مخدر صحت دارد؟

345
این مطلب مفید بود ؟2718
برچسب : حامد زمانی
وبگردی