نوشیدنی چربی سوز
خوردن این نوشیدنی چربی سوز فوق العاده نه تنها باعث از بین بردن چربی های اضافی می شود،بلکه باکتری معده را از بین می برد.

نوشیدنی چربی سوز شگفت انگیز

بررسی های علمی نشان می دهد که شمار افراد آلوده به باکتری معده معروف به «هلیکوباکتر» روز به روز بیشتر می شود. این نوع باکتری بدون عوارض جانبی، ممکن است برای مدت زمان طولانی در معده باقی بماند. به گفته مختصصان علوم پزشکی، باکتری «هلیکوباکتر» از طریق غذا و آب آلوده به معده منتقل می شود.


این نوع باکتری اگر به سرعت درمان نشود، ممکن است مشکلات عمده ای مانند استفراغ، تورم، سوزش معده، دل درد، اسهال و یبوست برای سلامتی جسم بوجود آورد. همچنین ممکن باعث زخم معده و حتی سرطان معده شود. به غیر از این مشکلات می تواند مشکلات قلبی، عروق خونی و ضعف در گردش خون و کاهش «سروتونین» در مغز که باعث ایجاد افسردگی در افراد می شود.

ما با یک نوشیدنی ساده که آن را در خانه تهیه می کنیم می توانیم از این باکتری کشنده رهایی یابیم.

طبق این گزارش با تهیه این نوع نوشیدنی می توانیم از تورم معده و نیز سوزاندن چربی به خصوص شب هنگام برای همیشه از این باکتری رها شویم.

 

نوشیدنی چربی سوز

نوشیدنی معجزه آسا برای چربی سوز


نوشیدنی سحرآمیز ضد چربی

برای تهیه این مایع سحر آمیز یک عدد لیمو، خیار، یک قاشق غذا خوری زنجبیل رنده شده، یک قاشق آب کاکتوس، مقداری جعفری یا گشنیز و نصف فنجان آب در مخلوط کن قرار دهید و آن را روشن کنید تا به خوبی این مواد مخلوط شود و سپس آن را روزانه بنوشید تا از چربی های اضافه رها شوید .

خوردن این نوع نوشیدنی نه تنها باکتری معده را از بین می برد و از ورم معده جلوگیری می کند، بلکه این نوع نوشیدنی باعث از بین بردن چربی های اضافه در بدن می شود.

گشنیز

گشنیز یا جعفری ، گشنیز حاوی ویتامین A، ویتامین C، ویتامین B6، آهن، منیزیم، کلسیم، پتاسیم و فیبر است. سبزی گشنیز به عنوان داروی معده و بهبود دهنده عمل گوارش و هضم غذا شناخته شده است و تحقیقات نشان می دهد که مصرف آن باعث دفع چربی، سرب و آلومینیوم نیز می شود.

 

نوشیدنی چربی سوز

نوشیدنی های معجزه آسا برای چربی سوز


زنجبیل

زنجبیل به دلیل داشتن خواص ترموژنیک باعث افزایش دمای بدن می شود ودر نتیجه سوخت و ساز بدن را تحریک می کند. به همین دلیل نیز به چربی سوزی کمک زیادی می کند. زمانی که متابولیسم بدن بالا باشد چربی های بیشتری می سوزاند، کاری که فقط با رژیم گرفتن امکان پذیر نخواهد بود. علاوه بر این زنجبیل برای هضم غذا مفید است. به خاطر اینکه می تواند حرکات مواد غذایی را در معده و روده کوچک کنترل کند. زمانی که هضم غذا به راحتی و درستی انجام می گیرد می شود ساده تر لاغر شد. یعنی بدون تحمل دل درد، گاز معده یا نفخ و غیره.

 

نوشیدنی چربی سوز

نوشیدنی معجزه آسا برای چربی سوز و کاهش وزنخیار

خیار از میوه های کم کالری به شمار می رود به فرایند سوزاندن چربی کمک می کند.

 

نوشیدنی چربی سوز

نوشیدنی معجزه آسا برای چربی سوزی


لیمو

آب لیمو نه تنها باعث از بین بردن سموم بدن می شود بلکه مصرف آن باعث از بین بردن چربی ها هم می شود.

 

نوشیدنی چربی سوز

نوشیدنی معجزه آسا برای چربی سوز

برای رها شدن از چربی این نوشیدنی چربی سوز را بخورید

4.226
این مطلب مفید بود ؟224
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از سلامت نیوز/ی
وبگردی