اتفاقات عجیب

اتفاقات عجیب و غریب در دنیا + عکس

کد مطلب : 48605زمان مطالعه : 3 دقیقه
اتفاقات عجیب و غریبی در دنیا رخ داده است که کمی ترسناک است، اگر می خواهید این اتفاقات را بدانید این مطلب را بخوانید.

اتفاقات عجیب که زخ داده است

وقتی درباره چیزهایی می شنویم که پدید آمدن آنها منبع مشخصی ندارند و یا نمی توانیم توجیه و دلیل علمی برای شکل گیری آنها متصور شویم، کمی احساس ترس و حیرت می کنیم؛ اما آنها اتفاقاتی هستند که رخ داده و بناچار لازم است درباره آنها سخن بگوییم. در این گزارش با چند نمونه از آنها آشنا خواهید شد. 

اتفاقات عجیب و غریب:

 
گوسفندهای جزیره ی وایت
 
چند ماه پیش در جزیره وایت، پلیس شصت رأس گوسفند را در یکی از مراتع سرسبز این جزیره پیدا کرد. هیچ کسی متوجه نشد که سر و کله این گوسفندها ناگهان از کجا پیدا شد، نکته عجیب تر آنکه گوسفندها در روز بعد یکباره غیبشان زد.
 
اتفاقات عجیب

اتفاقات عجیب و غریب در دنیا

 
 
پیدا شدن مجسمه «پوکمان گو» در پارک مرکزی نیواورلئان
 
ظاهر شدن مجسمه غول پیکر یکی از شخصیت های «پوکمان گو» در پارک مرکزی نیواورلئان آمریکا تعجب مردم را برانگیخت. این اتفاق زمانی رخ داد که موج بازی «پوکمان گو» تقریبا همه جا را درنوردیده بود. اهالی منطقه می گویند، نمی دانند چه کسی این مجسمه را در این پارک قرار داده است. آنها می گویند این مجسمه یکباره و تنها در یک شب ساخته شده است. نکته جالب این بود که مجسمه یک هفته بعد بار دیگر توسط افراد ناشناسی از پارک برداشته شد.
 
اتفاقات عجیب

اتفاقات عجیب و غریب در دنیا

 
 
گلوله های برفی غول پیکر، سیبری
 
بی شک آب و هوای سیبری بسیار سرد است. اما هیچ کسی فکرش را هم نمی کرد که هزاران گلوله ی برفی غول پیکر در یکی از سواحل سیبری ظاهر شوند. در ماه نوامبر 2016 گلوله های برفی بزرگی در این منطقه دیده شدند که تا حدود 90 سانتیمتر عرض داشتند و به طول 18 کیلومتر در خط ساحلی کشیده شده بودند.
 
اتفاقات عجیب

اتفاقات عجیب و غریب در دنیا

 
 
 
انبوه کرم ها در خطوط زرد جاده، دنیسون، تگزاس
 
پدیده ی عجیبی که ناگهان پس از وقوع سیل در پارک Eisenhower StateState ایالت دنیسون تگزاس رخ داد، به گونه ای که انبوهی از کرم های صورتی در وسط جاده و به شکل عجیبی به چشم می خوردند، آنها در میان خطوط زرد جاده و با فاصله از هم قرار گرفته بودند و تعجب همه را برانگیخته و باعث ترس و وحشت آنها شدند.
 
اتفاقات عجیب

اتفاقات عجیب و غریب در دنیا

 
پیانوی بزرگ بر روی رود منهتن
 
در روز 14 ماه می سال 2014 ، ساکنان نیویورک ادعا کردند که پیانوی بزرگ تولیدی شرکت Mason & Hamlin که در سواحل شرقی رود منهتن تا نیمه در آب فرو رفته است را دیده اند. این پیانو سنگین و گرانقیمت پس از آن به طور ناگهانی روی آب می آید و باعث ترس می شود. کارشناسان می گویند که پس از گذشت چند هفته اجزای پیانو بر اثر جریان آب از هم جدا شده و به همین دلیل سبک شده و ناگهان روی آب آمده است.
 
اتفاقات عجیب

اتفاقات عجیب و غریب در دنیا

 
 
رستوران مینیاتوری موش ها، سوئد
 
در منطقه کوچکی در مالمو سوئد، افرادی که هویت ناشناسی دارند در قسمت پایین یک مرکز تجاری، رستوران هایی را برای موش ها افتتاح کرده اند. البته این گروه در گوشه و کنار این شهر مغازه های کوچکی برای موش ها ساخته اند. در این مغازه ها و رستوران ها مواد خوراکی محبوب موش ها مثل پنیر، فندق و پسته به چشم می خورد. گروهی که این رستوران ها را می سازند، سعی می کنند هویتشان مخفی بماند.
 
اتفاقات عجیب

اتفاقات عجیب و غریب در دنیا

اتفاقات عجیب و غریب در دنیا + عکس

3.8299
این مطلب مفید بود ؟22871
برگرفته از تابناک با تو/ی
وبگردی