فروشگاه کویت
یک فروشگاه بزرگ در کویت برای فروختن ماهی های کهنه و قدیمی اش، دست به اقدامی بسیار عجیب و باورنکردنی زد.

اقدام عجیب فروشگاهی در کویت برای فروش بیشتر

این روزها با افزایش جمعیت،قطعا فروشندگان زیادی باید برای فروش مایحتاج این جمعیت به بازار کار وارد شوند تا نیازهای جامعه را برطرف کنند.با این وجود دیده می شود که فروشندگان از ایده های عجیب و باورنکردنی برای فروش محصولات خود استفاده می کنند که گاها این ایده ها چیزی بیشتر از ضرر برای آنها سودی ندارد و گاها نیز برخلاف این موضوع،آنها با سود بسیار زیادی می توانند موفق شوند.

برای مثال اخیرا فروشگاه بزرگ بستنی فروش در چین برای افزایش فروش محصولات خود تصمیم گرفت تا بستنی های یخی نیم متری را در فروشگاه خود به فروش برساند چرا که ساکنین آن منطقه به بستنی های یخی بسیار علاقمند بودند.با این وجو، این ایده وی خوشبختانه با موفقیت روبرو شد و فروشنده توانست سود بسیار زیادی بدست آورد.

فروش ماهی های کهنه توسط فروشگاه کویتی

اما فروشگاه بزرگی در کویت برای به فروش رساندن ماهی های قدیمی خود،تصمیم به ساخت ایده ای جدید گرفت تا بتواند میزان فروش خود را افزایش دهد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
وی برای این کار تصمیم گرفت تا از چشم های پلاستیکی و مصنوعی که نشان دهنده سالم و تازه بودن ماهی می باشد استفاده نمود که بدین طریق ماهی های کهنه و قدیمی وی با چشمان سفید به فروش رسیدند.
این خبر در تمام صفحات مجازی منتشر شد که به میزان زیادی نیز شوکه کننده بود و از طرف با خشم عمومی روبرو شد که وی با تاکتیک فریبکارانه ماهی های قدیمی و کهنه خود را به فروش رساند.
اما با این وجود هنوز این ایده باعث خشونت عمومی شده است و می باشد و می گویند "زمانیکه مردم در حال خرید از این فروشگاه بودند،به چه علت در خرید دقت نمی کردند و این فروشنده موفق به فروش اجناس تاریخ گذشته اش شد؟!"
بنابراین توصیه می شود که در هنگام خرید وسایل مورد نیاز خانه ،تمام دقت را به کار بگیرید تا فروشنده این چنینی اجناس تاریخ گذشته را به شما نفروشند چرا که ممکن است جان خود و یا اطرافیان خود را نیز ممکن است به خطر بیندازید.

تکنیک عجیب فروشگاه کویت برای فروش بهتر ماهی های کهنه! + فیلم

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
برچسب : عجیب و غریب
وبگردی