ستارگان هالیوود
در حالی یک ماه از سال 2016 میلادی را سپری کرده ایم که اتفاقات جالبی در انتظار بازیگران و ستارگان هالیوودی است.

اتفاقات ستارگان هالیوود در سال 2016

در این گزارش قصد داریم اتفاقاتی که برای ستارگان هالیوود در سال جدید 2016 قرار است رخ دهد را پیشگویی کنیم. اگر شما هم از علاقمندان بازیگران و ستاره های جهان هستید با ما همراه باشید.

سال جدید به معنی تلاش جدید، پیشرفت و قدرت بیشتر است. اما آیا می توانید حدس بزنید که در سال پیش رو چه اتفاقاتی در دنیای ستارگان هالیوود خواهد افتاد؟ اگر شما نمی توانید حدس بزنید، ما می توانیم پیشگویی های خود را با شما نیز در میان بگذاریم. برخی از پیشگویی هایی که ما برای سال 2015 گفته ایم، درست از آب در آمد، ادل به دنیای موسیقی بازگشت، تیلور سوئیفت تیتر بسیاری از مجلات را به خود اختصاص داد و... ما روان پزشک یا فالگیر نیستیم اما وقوع برخی اتفاقات را احتمال می دهیم. برخی از این احتمالات را در اینجا برایتان آورده ایم.

1.کیتلین جنر، همسر کیم کارداشیان، که تغییر جنسیت داده است، به دلیل افکار مهم و متفاوتی که در سر دارد، یک کتاب به نام خود منتشر خواهد کرد.

کیتلین جنر


2. برخلاف کایلی جنر، ریحانا آلبوم جدیدی منتشر نخواهد کرد. اگر چه او با برنامه ریزی خود برای یک تور جهانی ما را امیدوار خواهد کرد.

ریحانا آلبوم


3. لئوناردو دی کاپریو جایزه اسکار را برای فیلم «بازگشته» (Revenant) دریافت خواهد کرد. او با آن بازی فوق العاده اش واقعا لیاقت جایزه اسکار را دارد.

لئوناردو دی کاپریو


4. ستاره ها کنترل بیشتری بر کارها و اخبار خود خواهند داشت. در سال 2015 دیدیم که ستاره هایی چون کارداشیان ها اپلیکیش و وب سایت های خودشان را راه اندازی کردند و به طور مستقیم اخبار و داستان های خود را منتشر می کنند و با طرفداران خود مستقیما در ارتباط اند. به نظر ما دمی لواتا ستاره بعدی است که به طور مستقیم صدای خود را به گوش هوادارانش خواهند رساند.

دمی لواتا

5. دیگر در مورد مسائل فمنیستی از ستاره ها سوال نمی کنیم. به جای آن می پرسیم که چگونه آنها به کمپین جنیفر لورنس کمک و از زنان حمایت می کنند.

جنیفر لورنس


6. وان دایرکشن همچنان در غیبت به سر می برند. طبیعی است، زین مالک گروه را ترک کرده و آنها تا بار دیگر خودشان را پیدا کنند و به گروه سر و سامان دهند، زمان لازم است.

وان دایرکش


7. اسکات و کورتنی کارداشیان بار دیگر به سوی هم باز خواهند گشت، حتی اگر تنها دلیل آنها کودکان شان باشند.

 اسکات و کورتنی کارداشیان


8. ادل در یک فیلم، حضور افتخاری خواهد داشت.

ادل


9. سلنا گومز و جاستین بیبر بهم باز خواهند گشت یا حداقل با همکاری هم یک موزیک ویدئو بیرون می دهند.

سلنا گومز و جاستین بیبر


10. نورث وست، فرزند اول کیم کارداشیان، برند لباس خودش را تاسیس خواهد کرد.

نورث وست

پیشگویی اتفاقات مهم برای ستارگان هالیوود در سال 2016 + تصاویر

2.229
این مطلب مفید بود ؟1316
برگرفته از برترین ها - / ک
وبگردی