حامد همایون

خواننده های ایرانی که در خارج کنسرت اجرا کردند + تصاویر

تاریخ انتشار : 28 مرداد 1397کد مطلب : 70870تعداد نظرات : 1 نظر
در این مطلب مروری بر خواننده های ایرانی که در خارج از کشور کنسرت برگزار کرده اند از حامد همایون تا بابک جهانبخش و ماکان بند داشته ایم که توصیه میکنیم تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

کنسرت خواننده های ایرانی در خارج از کشور

کنسرت رفتن یکی از پرهیجان ترین و لذت بخش ترین تفریحات فرهنگی در همه جای دنیاست . زمانی که شما ساعاتی از وقتتان را در یک کنسرت میگذرانید گویا به عمرتان اضافه نمیشود و زمان آنقدر به سرعت در این ساعتها سپری میشود که متوجه آن نمیشود.

اگر اهل کنسرت رفتن باشید به خوبی این صحبت های ما را درک میکنید و میدانید که در همه جای دنیا کنسرت خواننده ها با سبک های مختلف طرفداران خاص خودش را دارد. خواننده های ایرانی در خارج از کشور سالهاست که کنسرت هایی را اجرا میکنند و معمولا سانس های این کنسرت ها به سرعت پر میشود.

به دلیل استقبال از کنسرت خواننده های ایرانی در خارج از کشور مروری بر خواننده هایی که خارج از کشور کنسرت برگزار کرده اند داشته ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

این خواننده های ایرانی در خارج کنسرت برگزار کردند

حامد همایون

در میان خواننده هایی که چندسالی است به شهرتشان در دنیای موسیقی اضافه شده است باید نام حامد همایون را در صدر قرار داد. حامد همایون خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان با سرعت راه موفقیت و پیشرفت را در دنیای موسیقی طی کرد و توانست رکورددار تعداد کنسرت در مدت زمان کوتاهی باشد .

حامد همایون

حامد همایون خواننده موسیقی پاپ 

حامد همایون که یکی از پرچم داران برگزاری کنسرت در داخل کشور است در کشورهای مختلف دنیا هم روی صحنه رفته و توانسته است رکورد بی نظیری را در برگزاری کنسرت از آن خود کند. تور کنسرت های حامد همایون در اروپا ، استرالیا و آمریکای شمالی برگزار شد و این خواننده کشورمان در انگلیس ، آلمان ، هلند ، سوئد ، ترکیه ، دبی ، کانادا ، گرجستان و ..... پرطرفداراترین آهنگ هایش را اجرا کرد.

ماکان بند

گروه موسیقی ماکان بند با حضور رهام هادیان و امیر مقاره شکل گرفت و با انتشار اولین آهنگ ها ، این گروه به شهرت و محبوبیت ویژه ای بین مردم رسید.

گروه ماکان بند

کنسرت رهام هادیان و امیر مقاره در گروه ماکان بند

آهنگ «هر بار این درو ....» معروف ترین آهنگ گروه ماکان بند است که باعث شناخته شدن و شهرت این گروه شد. این گروه علاوه بر کنسرت های پرشور داخلی در خارج از کشور نیز کنسرت هایی را در اروپا برگزار کردند که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

بابک جهانبخش

بابک جهانبخش یکی از هنرمندان دنیای موسیقی است که دائم در حال رفت و آمد به شهرهای مختلف کشورمان و خارج از کشور است.

بابک جهانبخش

بابک جهانبخش خواننده موسیقی پاپ کشورمان

بابک جهانبخش یکی از فعال ترین خواننده های دنیای موسیقی است که کنسرت های زیادی در داخل و خارج از کشور برگزار میکند. کنسرت بابک جهانبخش تیرماه امسال در تهران برگزار شد و این خواننده جوان موسیقی پاپ سابقه برگزاری کنسرت در انگلیس ، منچستر ، لندن ، دبی و ... را در کارنامه هنری اش دارد.

بنیامین

اگر بخواهیم لیستی از خواننده هایی که خارج از کشور کنسرت برگزار کردند ببریم باید یادی از بنیامین بهادری خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان کنیم.

بنیامین بهادری

کنسرت بنیامین خواننده موسیقی پاپ در آمریکا

این خواننده جوان موسیقی پاپ یکی از هنرمندانی است که در خارج از کشور در آمریکا و کانادا روی صحنه رفت و تور کنسرت سراسر جهان او در دو مرحله در شهرها و کشورهای مختلف اروپا ازقبیل کلن، لندن، استکهلم، آمستردام، هامبورگ و همچنین در قارهٔ استرالیا و تاجیکستان، مالزی و دوبی برگزار شد.

محسن یگانه

محسن یگانه خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان یکی از پرطرفدارترین های دنیای موسیقی است که در اولین تجربه خوانندگی همراه محسن چاوشی درخشید.

محسن یگانه

کنسرت محسن یگانه در آمریکا

محسن یگانه از جمله خواننده هایی است که در خارج از کشور کنسرت هایی را برگزار کرده است که معروف ترین آن کنسرت او در آمریکا بود و او در آلمان ، کانادا ، هلند و شهرهای مختلف آمریکا و اروپا روی صحنه رفت.

بهنام صفوی

بهنام صفوی یکی دیگر از خواننده های کشورمان است که در تور کنسرت های خارج از کشور موفق عمل کرده و طرفداران زیادی دارد.

بهنام صفوی

بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ 

بهنام صفوی نخستین آلبومش را در سال 88 روانه بازار کرد و تا به امروز آلبوم ها و تک آهنگ های دیگری نیز منتشر کرده که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. بهنام بانی در تور کنسرت های خارج از کشور در کانادا روی صحنه رفت و با استقبال پرشوری از سوی هوادارانش مواجه شد.

کدام خواننده های ایرانی در خارج کنسرت اجرا کردند؟! + تصاویر

3.443
این مطلب مفید بود ؟2914
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
س1397-07-23
آقای جهانبخش و حامد همایون موفق باشن آرزوی موفقیت دارم.براشون
23
وبگردی