سلبریتی های موفق

“سلبریتی ها”ی مشهوری که سواد زیادی ندارند! + تصاویر

تاریخ انتشار : 23 خرداد 1397کد مطلب : 68963زمان مطالعه : 4 دقیقه
در بین “سلبریتی ها” افرادی هستند که هر شکست در زندگی را تبدیل به موفقیت کرده و اکنون صاحب درآمد های میلیونی و میلیاردی میشوند.

 سلبریتی ها موفقی که در تحصیل شکست خوردند

بعد از تولد هر انسان و گذراندن زمان رشد اولیه و با رسیدن به سنین 6سال ،دغدغه پدر و مادرها برای تحصیل فرندانشان در مدرسه و بعد از آن تحصیل در دانشگاه و انتخاب رشته فرزندشان می تواند آنها را به فکر بیندازد و شاید موفقیت فرزندشان، خواب را به مدت زیادی از آنها بگیرد و هر شب آنها را به فکر فرو ببرد.

بعد از تحصیل فرزندان در مراتع عالی با بهترین نمره ممکن است آنها نتوانند کار مورد نظر خود را بیابند و شاید با حداقل کارمزد زندگی خود را سپری نمایند.اما در این حال برخی از افراد بوده اند که در حین تحصیل با شکست روبرو شدند که شاید در وهله اول به این فکر کنید که دیگر زندگی برای آنها پایان یافته و دیگر جای پیشرفتی برای آنها میسر نیست و آینده دردناکی خواهند داشت.

شاید این فکر در حقیقت صحت داشته باشد ، اما افرادی که با شکست روبرو می شوند ممکن است در برخی موارد از آن شکست یک موفقیت بزرگ ایجاد کنند که درنهایت صاحب درآمد میلیونی و یا حتی گاها میلیاردی شوند ،مانند سلبریتی هایی که در ادامه این مطلب از آنها نام می بریم.

1-ورا وانگ(Vera Wang)

خانم ورا وانگ طراح لباس تیم اسکیت بازی های المپیک در سال 1968 با شکست روبرو شد .اما بعد از شکست طراحی خود ، تلاش بسیار زیادی در زمینه لباس عروس کرد که اینک از طراحان برتر لباس عروس با سرمایه 30.4 میلیون پوندی می باشد .

سلبریتی های خارجی

 

2-مارک والبرگ(Mark Wahlberg)

او در سن 13 سالگی دو ماشین را به سرقت برد و در همان سنین به مواد مخدر اعتیاد پیدا کرد. سپس توسط پلیس دستگیر و در نهایت از مدرسه اخراج شد.او اینک مالک 150میلیون پوند می باشد.

3-لیدی گاگا(Lady Gaga)

او در سال دوم دانشگاه در سن 19 سالگی از دانشگاه اخراج شد و اینک مالک 200 جایزه در زمینه موسیقی و سرمایه زیادی از همین طریق می باشد.

4-امینم (Eminem)

خواننده معروف و مشهوری می باشد که در سن 17 از مدرسه خارج شد تا کار کند و بتواند هزینه های خود و مادرش را بپردازد. او اینک به یک ستاره در خوانندگی تبدیل شده است که بیش از 144میلیون پوند ثروت دارد.

کیت ماس

سلبریتی های شکست خورده ولی موفق

 

5-مارک زاکربرگ(Mark Zuckerberg)

ایشان یکی از بنیانگذاران فیسبوک می باشد که در اتاق خوابش،قبل از اخراج از دانشگاه هاروارد آنرا ایجاد کرد .اینک دارای ارزش خالص 40.8میلیارد پوندی می باشد.

6-کریس پرات(Chris Pratt)

او پس از اخراج از دانشگاه شروع به کار کردن در زمینه های بسیار از جمله فروش کوپن کرد و با تلاش بسیار زیادش اینک صاحب 23 میلیون پوند می باشد.

 برد پیت

پولدارهایی که در تحصیل شکست خوردند

7-کیندی کرافورد(Cindy Crawford)

علیرغم فارغ موفقیتش در دبیرستان،او توانست از سوی دانشگاه در رشته مهندسی شیمی بورس شود تا تحصیل کند و این طول نکشید و بعد از مدتی کوتاه دانشگاه را رها نمود و در زمینه مدلینگ فعالیت کرد.با مشاهده میزان موفقیتش ،می توان تصمیم درست و تلاشش را تشویق کرد.

8-بیل گیتس(Bill Gates)

بیل گیتس یکی از نابغه های دنیای فناوری می باشد که در سال 1975 از دانشگاه هاروارد اخراج شد و اما این مقدمه شکست های بعدی نبود و با تلاش فراوانش توانست شرکت مایکرو سافت را بنا سازد که ارزش امروز آن 60.3میلیون پوند است.

بیل گیتس

میلیونرهای معروف

 

9-برد پیت(Brad Pitt)

برد پیت دو هفته قبل از اخذ مدرک دیپلم خود در زمینه روزنامه نگاری ، از کالج اخراج شد و به گفته خود زمانی که دوستانش را در حال کسب درآمد دید ، تصمیم به کار کردن گرفت و ماشینش را برای رفتن به سمت بازیگری در هالیوود آماده کرد .

برد پیت

اخراج شدن برد پیت از دانشگاه و ترک تحصیلش

10-کری مولیگان(Carey Mulligan)

او توسط تمام مدارس هنر رانده شد و هیچ کالجی آنرا ثبت نام نکرد .بد از این اتفاق ناگوار اون تصمیم به کار کردن در "نمایش خانگی مختص کودکان" گرفت و کمی بعد توانست در بازیگری(سینما و تلویزیون) تبدیل به یک ستاره شود و تجربه زیادی کسب کند و همچنین در سن 25 سالگی نامزد جایزه آکادمی شد.

11-استیو جابز(Steve Jobs)

وی یکی از بنیانگذاران شرکت Apple می باشد که در سال 1972 از کالج اخراج شد و از تلاش خود دست بر نداشت و شروع به فعالیت زیاد کرد که امروزه نتایج زحماتش را می توان به وضوح دید.

 کریس پرات

افراد مشهور پولدار

 

12-راسل برند(Russell Brand)

کمدین مسلط به زبان بومی و علمی متنوع که هرگز نتوانست نمره برتر را کسب کند .باتلاش فراوان توانست در زمینه بازیگری ، فیلم نامه نویسی و کمدین با درخشش بزرگی روبرو شود.

13-کیت ماس(Kate Moss)

او یکی از برترین مدلینگ ها می باشد که کار خودش را از سن 14 سالگی شروع کرد و بدون هیچ گونه امتحان ،در زمینه کاری خود درخشید.

 امینم

سلبریتی های موفق

 

14-ریچارد برانسون(Richard Branson)

آقای برانسون ،یکی از میلیونرهای حال حاضر ، در سن 16 سالگی از مدرسه اخراج شد و مجله "student magazine" را بنیانگذاری نمود که بعدا مجله "Virgin Records" را رونمایی کرد. بنابراین اگر نتایج مدرسه و دانشگاه شما ،نتایج مدنظر شما نیستند جای هیچ نگرانی نمی باشد وتنها به میزان تلاش شما بستگی دارد و تنها معیار موفقیت "میزان تلاش" شمادر زمینه ایی که فعالیت دارید ،می باشد.

سلبریتی هایی که در تحصیل شکست خوردند اما در زندگی، نه!

3.513
این مطلب مفید بود ؟94
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف.ن
برچسب : بیل گیتس
وبگردی