دخترانی که پسر شدند
آنها سالهای ابتدایی نوجوانی را سپری می کردند که اتفاق ناگواری برای پدرشان افتاد و همین اتفاق علتی شد تا آنها تبدیل به 2 پسر نوجوان شوند.

دختران نوجوانی که برای حفظ سرمایه پدرشان پسر شدند

دختران نوجوان از لحاظ ظاهری به مدت چندین سال پسر شدند و اجازه ندادند هیچ کس از این واقعیت تا مدتی مطلع شود تا آرایشگاه پدر را در نبود او در دست نگه دارند." ژیوتی کوماری "18 ساله و خواهر 16 ساله اش " ناها" پس از آنکه پئرشان در سال 2014 پس از یک حمله ناگهانی شدید دچار مشکل جسمی شد و به دلیل ناتوانی او دختران تصمیم گرفتند سرمایه ی پدرشان یعنی آرایشگاهی ساده ی او را به هر قیمتی که هست حفظ کنند و برای همین تغییر ظاهر دادند تا بتوانند منبع درآمد خانواده را جاری نگه دارند.

ماجرای عجیب دختران نوجوان

دختران در آن زمان تنها 13 ساله و 11 ساله بودند و کار به عنوان آرایشگر آن هم با مشتریانی که همه مرد بودند کار دشواری بود اما آرایشگاه تنها منبع درآمد خانواده بود، بنابراین آنها مجبور بودند برای حفظ آن راهی انتخاب کنند. در ابتدا آرایشگاه بسته شد، اما همان طور که پس انداز خانواده روز به روز کمتر و کمتر شد دو خواهر آرایشگاه را دوباره راه اندازی کردند. چنانچه در این بخش از سرگرمی نمناک می خوانید در ابتدا همه چیز خوب پیش نرفت، زیرا بعضی از مردان و پسران جوان از اینکه ریش و موی خود را به دختران بسپارند خودداری می کردند و با این وضعیت مشتریان آرایشگاه روز به روز کاهش یافت بنابراین آنها شروع به پنهان کردن جنسیت واقعی خود کرده و با تغییرات ظاهری تبدیل به 2 پسر و برادر نوجوان شدند.

ماجرای عجیب دخترانی که پسر شدند

ماجرای دخترانی که به دلیل عجیب پسر شدند 

آنها می گویند :این تغییر در واقع یک کار سخت بود اما ما هیچ گزینه ای دیگری نداشتیم بنابراین ما خودمان را مانند پسران تغییر دادیم ؛ نام های مان را مثل مردان تغییر دادیم، مانند پسران لباس پوشیدیم، مدل موهایمان را پسرانه کرده و مثل پسران رفتار کردیم. سخت بود ولی برای حفظ منبع درامد خانواده ارزش داشت ؛ اکثر مردم روستایمان هویت واقعی ما را می دانستند، اما مشتریان دیگر هیچ تصوری از دختر بودن ما نداشتند بنابراین کارمان را ادامه دادیم تا به اندازه کافی برای تامین خانواده خود، پرداخت هزینه درمان پدر و ادامه تحصیل خود درآمد کسب کنیم.

مردم روستا رفتار خوبی با آنها نداشتند، اما دو خواهر آنها را نادیده گرفتند و روی کار خود متمرکز بودند، زیرا آنها انتخاب دیگری نداشتند و انقدر ادامه دادند تا بین افراد زیادی به عنوان آرایشگران حرفه ای شناخته شدند و حالا "جیوتی کوماری" می گوید :"اکنون اعتماد به نفس به اندازه کافی دریافت کرده ایم و از هیچ کسی نمی ترسیم چون اکثریت مردم می دانند که ما دختر هستیم اما به خاطر کار خوبمان مشتری ما می شوند و اهمیتی ندارد که ما دختر هستیم یا پسر."

پدر دختران، که اخیرا فقط به تازگی شروع به راه رفتن کرده است در مورد دخترانش می گوید:" من به آنها افتخار می کنم چراکه آنها خواستن و توانستن را به همه ثابت کردند."

داستان زیبای دو خواهر هندی که به خاطر پدرشان 4 سال پسر شدند

3.9370
این مطلب مفید بود ؟28585
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی