کوروش تهامی

کوروش تهامی پیشنهاد شبکه GEM را رد کرد

تاریخ انتشار : 26 مهر 1395کد مطلب : 38196زمان مطالعه : 2 دقیقه
کوروش تهامی بازیگر فیلم به رنگ ارغوان در گفتگویی از پیشنهاد شبکه ماهواره ای GEM سخن گفت.

دست رد کوروش تهامی به شبکه جم

کوروش تهامی که این روزها در فیلم رگ خواب با لیلا حاتمی همبازی است در گفت و گویی اعلام کرد:به طور مستقیم که نه اما پیشنهاد همکاری با شبکه جم به من هم شده است.

بازیگر سریال "زیر تیغ" ادامه داد:بازیگری برای من چه در تلویزیون و چه در سینما بسیار جدی است. من هم مشکلات بیکاری را بسیار کشیده ام و می دانم که این شرایط به چه صورت برای بازیگران اتفاق می افتد و بازیگر کم کار یا بیکار می شود.
کوروش تهامی
 

ماجرای پیشنهاد شبکه جم به کوروش تهامی

 
بازیگر فیلم سینمایی "به رنگ ارغوان" افزود:البته باید بگویم که برخی از این کم کاری یا بیکاری ها را خودم انتخاب کردم چون نمی خواهم در هر کاری و به هر قیمتی بازی کنم. بازیگری دغدغه من است و سعی می کنم در کارها از لحظه لحظه اتفاقاتی که می افتد بیاموزم و لذت ببرم. 

تهامی ادامه داد:به همین علت است که من حاضر نمی شوم در هر کاری حاضر شوم. من به دنبال تجربه هایی مثل فیلم به رنگ ارغوان و یا رگ خواب در بازیگری هستم. البته گاهی پیش می آید که آدم مجبور به بازی در کارهای سطحی هم می شود اما آن کار را هم نباید سرسری انتخاب کرد.
 
کوروش تهامی

گفتگو با کوروش تهامی

 
بازیگر فیلم "رگ خواب" تصریح کرد:من جای آدم ها نیستم و نمی توانم بابت کارهایی که می کنند نظر بدهم اما در مورد من آن چیزی که از سینما می خواهم و آن ایده آل و توقعی که دارم در شبکه هایی مثل "جم" محقق نمی شود. ممکن است این شبکه مدتی از لحاظ مالی بازیگری را حمایت کند اما هیچ وقت در چنین شبکه ای برای یک بازیگر اتفاق ویژه ای نخواهد افتاد. 

وی خاطرنشان کرد:من شرایط حال حاضر را هر طور که هست تحمل می کنم تا کم کاری ها را به جان می خرم تا در کارهایی بازی کنم که بعد ها بتوان از آنها به عنوان یک مرجع یاد کرد.

گفتنی است کوروش تهامی به تازگی بازی در فیلم "رگ خواب" به کارگردانی حمید نعمت الله را در کنار لیلا حاتمی به پایان رسانیده است.

کوروش تهامی پیشنهاد شبکه GEM را رد کرد

3.812
این مطلب مفید بود ؟93
برگرفته از میزان - / ک
وبگردی