استقلال و صنعت نفت

نتیجه بازی استقلال و صنعت نفت امروز 8 آذر 97 + فیلم

تاریخ انتشار : 8 آذر 1397کد مطلب : 43091زمان مطالعه : 2 دقیقه
تیجه بازی استقلال و صنعت نفت امروز پنجشنبه 8 آذر 97 از هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس را به همراه ترکیب دو تیم و فیلم خلاصه بازی استقلال و صنعت نفت را در نمناک مشاهده می کنید.

بازی استقلال و صنعت نفت هفته چهاردهم لیگ برتر

تیم های فوتبال استقلال تهران و صنعت نفت آبادان امروز پنجشنبه هشتم آذر ماه 97 از هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند که در پایان تیم استقلال تهران با نتیجه پر گل 3 بر صفر به برتری رسید.

ترکیب استقلال:سیدمهدی رحمتی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، میلاد زکی پور، فرشاد محمدی مهر، فرشید باقری، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، روح الله باقری، وریا غفوری و همام طارق

ترکیب صنعت نفت: شهاب گردان، عقیل کعبی، وفا هخامنش، سیروان قربانی، حسین ساکی، مصطفی احمدی، اکبر ایمانی، کرار جاسم، طالب ریکانی، میلاد جهانی و رضا جبیره

بازی استقلال و صنعت نفت

نتیجه نهایی بازی

صنعت نفت    0    -     3     استقلال

شرح گل های استقلال به صنعت نفت

فرشید باقری ، دقیقه 9 : ارسال فرشید اسماعیلی بعد از یک رفت و برگشت به باقری رسید و این بازیکن توانست با یک ضربه دقیق دروازه گردان را باز کند. 

طارق همام ، دقیقه 24 : حرکت عالی فرشاد محمدی مهر از سمت راست با پاس کات بک او همراه شد. روح الله باقری به خوبی از کنترل توپ صرف نظر کرد تا توپ در موقعیت بهتر به طارق همام برسد و ضربه این بازیکن گل دوم آبی های تهرانی را رقم زد. 

اللهیار صیادمنش ، دقیقه 75 : حرکت خوبی که صیادمنش در مرکز زمین با توپ گیری آغاز کرد به اسماعیلی رسید و این بازیکن صیادمنش را در موقعیت تک به تک قرار داد تا گل سوم استقلال با یک نوک پای دقیق به ثمر برسد.

فیلم خلاصه بازی استقلال و صنعت نفت

فیلم و نتیجه بازی استقلال و صنعت نفت در لیگ برتر

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش ورزشی نمناک/م
وبگردی