استقلال و ذوب آهن

نتیجه بازی استقلال و ذوب آهن امروز 5 اسفند + فیلم

تاریخ انتشار : 5 اسفند 1397کد مطلب : 64018زمان مطالعه : 2 دقیقه
نتیجه بازی استقلال و ذوب آهن امروز یکشنبه 5 اسفند 1397 از هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران را در سایت نمناک مشاهده می نمایید.

بازی تیم استقلال و ذوب آهن در لیگ برتر 

تیم فوتبال استقلال تهران امروز ساعت 18:30 در ورزشگاه آزادی تهران در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر خلیج فارس به مصاف تیم فوتبال ذوب آهن رفت. در ادامه نتیجه و ترکیب دو تیم در این بازی از هفته نوزدهم لیگ برتر را مشاهده می نمایید.

ترکیب استقلال و ذوب آهن

استقلال:سیدمهدی رحمتی، محمد دانشگر، پژمان منتظری، وریا غفوری، امید نورافکن، فرشید باقری، روزبه چشمی، اللهیار صیادمنش، آیاندا پاتوسی، فرشید اسماعیلی و گادوین منشا

ذوب آهن: رشید مظاهری، محمد نژاد مهدی، هادی محمدی، حمید بوحمدان، محمدرضا حسینی، قاسم حدادی فر، اوساگونا، مسعود ابراهیم زاده، میلاد فخرالدینی، ارسلان مطهری و مارین سیلوا

نتیجه بازی استقلال و ذوب آهن

 نتیجه نهایی بازی استقلال و ذوب آهن

استقلال 3 - 0 ذوب آهن

شرح گل های استقلال به ذوب آهن

فرشید اسماعیلی ، دقیقه 7 : استقلالی ها از سمت راست زمین موقعیتی را به دست آوردند و توپ در پشت محوطه جریمه به پاتوسی رسید. در ادامه این بازیکن شوت محکمی را روانه دروازه کرد که با واکنش مظاهری رو به رو شد اما در ادامه اسماعیلی از ریباند استفاده و گل اول را با پای چپ وارد دروازه مهمان کرد.

آیاندا پاتوسی ، دقیقه 39 : استقلال از سمت راست زمین حمله ای را طرح ریزی کرد. فرشید باقری، صیادمنش را داخل محوطه جریمه صاحب موقعیت کرد و او در ادامه توپ را وریا غفوری سپرد و مدافع راست آبی پوشان با پاسی آرام پاتوسی را صاحب موقعیت نمود تا این هافبک با ضربه بغل پا گل دوم را وارد دروازه مظاهری کند.

محمد دانشگر ، دقیقه 51 : آیاندا پاتوسی که این روزها یکه تاز آبی پوشان است از سمت راست کرنر را به محوطه جریمه ارسال و محمد دانشگر با ضربه سر گل سوم تیمش را به نام خودش ثبت کرد.

فیلم خلاصه بازی استقلال و ذوب آهن

فیلم و نتیجه بازی استقلال و ذوب آهن هفته 19 لیگ برتر

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش خبر نمناک/ح.ب
وبگردی