فداکاری
فداکاری مادربزرگ 76 ساله که روزانه هشت بار مسیر دور خانه تا مدرسه را طی می کند تا نوه ویلیچری اش را به مدرسه برساند در رسانه ها تبدیل به یک سوژه دیدنی شد.

فداکاری مادربزرگ 76 ساله سوژه رسانه ها شد

عشق و علاقه مادری همیشه یک حس بی بدیلی را رقم میزند چنانچه این زن سالخورده چهار سال است که هر روز ویلچر نوه معلولش جیانگ را از مدرسه تا خانه و بالعکس هل می دهد و قصد دارد تا زمانی که زنده است این کار را ادامه دهد.

فداکاری مادربزرگ برای نوه ، مادربزرگ 76 ساله چینی شی یواینگ در طی چهار سال گذشته به صورت روزانه هشت بار مسیر خانه تا مدرسه را طی می کند تا نوه معلول و ویلچری خود را به مدرسه برساند تا وی به دلیل ناتوانی از تحصیلات بازنماند.

این مادربزرگ می خواهد تا جایی که در توان دارد و هنوز قادر به راه رفتن است، این کار را ادامه دهد.جیانگ هاووِن نوه 9 ساله این پیرزن وقتی دو ساله بود دچار فلج مغزی شد و یکی دو سال پس از آن والدینش از هم طلاق گرفتند.

فداکاری

مادربزرگ 76 ساله و نوه معلولش در حین رفتن به مدرسه

فداکاری و مراقبت مادربزرگ از نوه معلول

مادر او در طول این مدت چندین بار ازدواج کرد و پدرش نیز برای کاربه شهر دیگری رفت تا بتواند از عهده مخارج درمانی پسرش برآید. بنابراین او تحت سرپرستی مادربزرگش شی یواینگ قرار گرفت.

این مادربزرگ نه تنها ویلچر نوه اش را چندین بار در روز هل می دهد، بلکه عضلات او را ماساژ داده و هر نوع داروی گیاهی را به امید بهبود وضعیت او تهیه می کند و او را تشویق می کند با کمک راه رود و این کارها را تقریبا هر روز برای نوه اش انجام می دهد.

فداکاری

فداکاری و از خودگذشتگی مادربزرگ برای نوه

فداکاری مادربزرگ برای نوه

مدرسه هاوون حدود 3 کیلومتر از خانه شی یواینگ فاصله دارد، ولی با این حال این زن 76 ساله باید هشت بار در روز این مسیر را طی کند. او باید جیانگ را صبح و ظهر به مدرسه رسانده و سپس بعد از ظهر و شب او را برگرداند. این بدین معنی است که وی هر روز 24 کیلومتر راه رفته و نیمی از آن را نیز ولیچر هل می دهد ولی هیچ شکایتی برای این کار ندارد.

این مادربزرگ فداکار می گوید:“تا جایی که بتوانم این بچه را هل دهم، با تمام سختی هایش این کار را ادامه می دهم”

فداکاری

پسر 9 ساله و دچار فلج مغزی مادربزرگ

جیانگ با کمک مادربزرگش پیشرفت های قابل ملاحظه ای کرده، او می تواند صاف بایستد و حتی با کمک فاصله های کوتاه را طی کند. او هنوز به دلیل فلج مغزی قادر به نگه داشتن خودکار در دستش نیست ولی پسر باهوشی است و علاقه خاصی به ریاضی دارد.

بر طبق گزارش ها، این خانواده به دلیل مخارج بالای درمانی جیانگ زیر بار قرض فراوان رفته اند ولی این موضوع برای مادربزرگ او اهمیت ندارد. تا جایی که پسرک خوب پیشرفت کرده و تحصیلاتش را به خوبی ادامه دهد، هیچ چیز دیگر مهم نیست.

فداکاری تحسین برانگیز مادربزرگ 76 ساله برای نوه معلولش

515
این مطلب مفید بود ؟150
برگرفته از نیک صالحی - / ل
وبگردی