رونالدو

کریستین رونالدو آرزوی دو کودک معلول را برآورده کرد + عکس

تاریخ انتشار : 16 خرداد 1397کد مطلب : 68787زمان مطالعه : 2 دقیقه
کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی فوتبال جهان آرزوی دو کودک معلول را برآورده کرد.

رونالدو آرزوی دو کودک معلول را برآورده کرد

«کریستیانو رونالدو» ستاره تیم ملی فوتبال پرتغال بعد از حضور در اردوی تیم پرتغال، دو کودک معلول را سورپرایز کرد.

کریستیانو رونالدو ستاره تیم رئال مادرید روز دوشنبه گذشته به اردوی تیم ملی فوتبال پرتغال اضافه شد تا کارش را برای جام جهانی 2018 روسیه رسما شروع کند.

فدراسیون فوتبال پرتغال اعلام کرد که کریستین رونالدو یک روز بعد از حضور در اردوی تیم پرتغال، دو کودک معلول را ملاقات کرده و به آرزوی آنها برای دیدن این ستاره فوتبال جهان رنگ واقعیت زده است.

دو کودک معلول

سوپرایز دو کودک معلول توسط کریستین رونالدو

توییتر فدراسیون پرتغال هم در این ارتباط نوشت:«همه ما رویاهایی داریم ولی فقط انسان های با شهامت آنها را محقق می کنند.» تیم ملی فوتبال پرتغال در جام جهانی 2018 روسیه در کنار تیم های کشور ایران، کشور مراکش و اسپانیا قرار دارد.

زندگی کریستین رونالدو

کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو (5 فوریه 1985، فونچال) کوچک ترین فرزند خوزه دینیس آویرو و ماریا دولورس دوس سانتوس آویرو است. او برادری به نام هوگو و دو خواهر به نام های آلما و لیلیانا کاتیا دارد. پدرش نام کریستین رونالدو را از روی نام رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا برگرفته است.

آغاز زندگی حرفه ای کریستیانو رونالدو

کریستین رونالدو برای اولین بار در هشت سالگی برای آندورینها توپ زد؛ باشگاهی که پدرش مدیر تدارکات آن بوده است. در سال 1995، در ده سالگی به باشگاه ناسیونال مادیرا پیوست و موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ در رده سنی جوانان شد. پس از آن با اسپورتینگ لیسبون قرارداد امضا کرد. هیچ اطلاعات دقیقی از مبلغ قرارداد او با اسپورتینگ در دست رهبران باشگاه و عموم مردم نیست.

 زندگی کریستین رونالدو

آغاز زندگی حرفه ای ستاره فوتبال جهان

کریستین رونالدو آرزوی دو کودک معلول را برآورده کرد + عکس

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
برگرفته از مشرق/ویکی پدیا/ح.ب
وبگردی