جناب خان
برنامه خندوانه شب گذشته 18 خرداد 97 با حضور آخرین گروه مسابقه نی نی رو ، استندآپ کمدی میثم درویشان پور و پخش کلیپی برای حضور تیم ملی فوتبال در جام جهانی روی آنتن رفت.

در برنامه خندوانه شب گذشته چه خبر بود

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 18 خرداد 1397 ساعت 23 روی آنتن رفت. این برنامه خندوانه بعد از دو شب که به دلیل ایام شهادت امام علی (ع) پخش نشده بود روی آنتن رفت.

از مسابقه نی نی رو تا استندآپ کمدی و کلیپ جام جهانی

در بخش ابتدایی برنامه خندوانه که شب گذشته با اجرای رامبد جوان روی آنتن رفت قرعه کشی در میان تماشاگران حاضر در استودیوی خندوانه انجام شد و ارژنگ امیرفضلی که مدتی است رامبد جوان را در اجرای خندوانه همراهی میکند نیز در این برنامه حضور داشت.

بخش بعدی برنامه خندوانه به معرفی کتاب اختصاص داشت و بعد از آن بخش هایی از اجرای شرکت کننده های مسابقه خنداننده شو پخش شد و چهار شرکت کننده آخرین قسمت مسابقه نی نی رو به استودیوی خندوانه آمدند.

امیر کربلایی زاده

آخرین خبر رامبد جوان از تصادف امیر کربلایی زاده

رامبد جوان درباره تصادف امیرکربلایی زاده صحبت کرد و کلیپی از صحبت های امیر کربلایی زاده بعد از تصادف در منزلش پخش شد.

سومین و آخرین گروه مسابقه نی نی رو در شب گذشته برنامه خندوانه با هم رقابت کردند و جوایز خود را دریافت کردند . رامبد جوان ضمن اشاره به ایرادهایی که به این مسابقه گرفته شده است گفت :ما این مسابقه را به صورت امتحانی در برنامه برگزار کردیم و دیگر ادامه نخواهیم داد به دلیل اینکه ایرادهایی مبنی بر آموزش های غلط به بچه ها به آن گرفته شده است و درست است زیرا که ما به بچه ها در این مسابقه اصرار میکنیم که برو و تلاش کن و بجنگ تا برنده باشی و این اصلا درست نیست.

میثم درویشان پور

استندآپ کمدی میثم درویشان پور در خندوانه

میثم درویشان پور کمدین برنامه خندوانه استندآپ کمدی درباره وضعیت برخورد با بچه ها در دوران قدیم اجرا کرد.

جناب خان

رونمایی از کلیپ جام جهانی توسط جناب خان در خندوانه

در بخش پایانی برنامه خندوانه از کلیپ جام جهانی که توسط بچه های خندوانه محمد بحرانی و جناب خان تهیه شده بود رونمایی شد.

رونمایی از کلیپ جام جهانی تیم ملی در خندوانه + عکس

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی