مدیریت اکانت های اینستاگرام
اینستاگرام یکی از برنامه های پر طرفدار شبکه اجتماعی است که می توانید تعدادی حساب کاربری در آن داشته باشید و به “مدیریت اکانت های اینستاگرام” در طول روز بپردازید.

مدیریت اکانت های اینستاگرام با آسان ترین روش ممکن

از محبوب ترین و پر طرفدارترین برنامه اجتماعی و مجازی در دنیای امروز می توان به اینستاگرام اشاره نمود که تعداد کاربران روزمره آن بسیار زیاد است و روزانه شاید بیش از چندین ساعت برای جستجو و گشت و گذار درون آن بپردازیم و تصاویری که دوستانمان در طول روز از خودشان، کارهای روزمره و... با ما به اشتراک میگذارند را مشاهده نماییم و از حال آنها به نحوی مطلع می شویم.

از طرفی دیگر کاربران اینستاگرام را می توان به دو دسته کلی تقسیم بندی نمود که دسته اول متعلق به افرادی است که تنها صفحه رسمی و شخصی خود را دارا می باشند و از این طریق با دوستانشان ارتباط برقرار می کنند و دسته دوم متعلق به افرادی است که با تاسیس شرکت و بازاریابی، نهایت سعی و تلاش خود را بکار میگیرند تا بتوانند با تبلیغات صحیح بتوانند به مشتریان خود خدمات ارائه دهند.

به همین دلیل تیم تکنولوژی نمناک قصد دارد در ادامه این مطلب شما علاقمندان به دنیای علم و فناوری را با ترفند اینستاگرام که می تواند بسیار ساده ولی در عین حال کاربردی باشد را آشنا سازد. همراه ما باشید.

مدیریت اکانت های اینستاگرام

برای آنکه بتوانید بر روی یک برنامه نصب شده اینستاگرام، تعدادی حساب کاربری را ثبت کنید مراحل ذیل را ادامه دهید تا با این ترفند آشنا شوید ؛

1- ابتدا از منو کاربری وارد برنامه اینستاگرام شوید و سپس بر روی گزینه پروفایل از پایین صفحه نمایشگر گوشی خود کلیک کنید.

ترفند اینستاگرامی

ترفند مدیریت حساب های اینستاگرام


2- اینک شما وارد صفحه شخصی خود در اینستاگرام شده اید. در این مرحله می بایست از بالای نمایشگر گوشی خود بر روی گزینه 3 خط افقی کلیک کنید. از منو باز شده بر روی " Settings " بفشارید.

مدیریت اکانت های اینستاگرام

ترفند کاربردی اینستاگرام


3- در این مرحله شما وارد تنظیمات برنامه اینستاگرام شده اید که در می بایست تا انتهای لیست مربوطه جابجا شوید تا به گزینه " Add Account " برسید و سپس بر روی آن کلیک کنید. پس از کلیک بر روی این گزینه می توانید از دو گزینه " Log In " یا " Sign In " حساب کاربری جدید خود را به برنامه اینستاگرام اضافه نمایید.

ترفند اینستاگرام

ترفند اضافه کردن حساب و مدیریت اینستاگرام

 

مدیریت اکانت های اینستاگرام با آسان ترین روش ممکن

3.719
این مطلب مفید بود ؟145
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی