زیبایی هالیوودی ها
زیبایی و تناسب اندام هالیوودی ها همیشه برای همه سوال است, اگر میخواهید بدانید راز زیبایی آنها چیست با ما همراه باشید.

راز زیبایی هالیوودی ها

شاید شما هم بارها پس از دیدن یک فیلم و یا تصاویر فرش قرمز فستیوالهای مختلف به این موضوع فکر کرده باشید که چگونه بازیگران و هنرمندان هالیوود همیشه زیبا به نظر میرسند؟

زیبایی صورت و تناسب اندام ستاره های هالیوود همیشه یکی از سوالاتی است که ذهن اکثر خانم ها را به خود مشغول کرده است. چگونه آنها زیبایی و جوانی خود را با گذشت زمان حفظ می کنند؟ شاید دلیلش اهمیت زیادی است که به ظاهر خود می دهند. اما با چه ترفندهایی این کار امکان پذیر است؟ در این مطلب ما پرده از راز زیبایی برخی از ستاره ها گشوده ایم که شاید برای شما هم جذاب باشد.

جنیفر لوپز:عطر گریپ فروت برای تناسب اندام
 
شاید برایتان عجیب باشد اما تحقیقات نشان داده که بو کردن روغن گریپ فروت حداقل 3 بار در روز اشتها را کاهش می دهد. جنیفر لوپز نیز از جمله افرادی است که این روش را برای کاهش اشتها خود به کار می گیرد.
 
شاید تا خودمان آن را امتحان نکنیم، باورمان نشود اما اگر به اندام جنیفر لوپز نگاهی بیاندازیم، خواهیم دید که بی تاثیر نبوده است. جنیفر لوپز یکی از طرفداران پر و پا قرص عطر گریپ فروت است، طوری که همیشه مقداری از روغن آن را در کیفش با خود حمل می کند.
 
زیبایی هالیوودی ها

راز زیبایی جنیفر لوپز

ساندرا بولاک:کرم هموروئید برای دور چشم
 
این ترفند زیبایی آنقدر عجیب و غریب است که باورمان نمی شود اما ساندرا بولاک ثابت کرده که استفاده از آن بی تاثیر نیست. او در سن 50 سالگی از کرم هموروئید برای دور چشم اش استفاده می کند تا چین و چروک و پف دور چشم اش را از بین ببرد.
 
اما آیا واقعا این شیوه کاربردی است؟ ثابت شده که کرم هموروئید رگ های خونی را ریلکس می کند. اما از آنجا که پوست دور چشم بسیار حساس است، بهتر است که اگر شما وسوسه شده اید آن را به کار گیرید، قبل از مصرف با پزشک تان مشورت کنید.
 
زیبایی هالیوودی ها

راز زیبایی ساندرا بولاک

ویکتوریا بکهام:مدفوع پرنده برای ماسک صورت
 
مدفوع پرنده هم جزو ترفندهای عجیب و غریبی است که ستاره ها برای جوانی و زیبایی خود از آن استفاده می کنند. ویکتوریا بکهام از جمله افرادی است که از این ماده به عنوان ماسک صورت استفاده می کند. اولین بار ژاپنی ها مدفوع پرنده را به عنوان پاک کننده صورت استفاده کردند. این کار شجاعت می خواهد اما ظاهرا تاثیرگذار است و پوست صورت را شفاف و نرم می کند.
 
زیبایی هالیوودی ها

راز زیبایی ویکتوریا بکهام

دمی مور:سیب بادام زمینی برای لاغری
 
داشتن اندامی متناسب، کار ساده ای نیست. برای این که اندامی زیبا داشته باشیم، باید از خوردن زیاد از حد خودداری کنیم. دمی مور نیز این کار را با خوردن سیبی که آغشته به کرده بادام زمینی است، انجام می دهد. با این کار مدت زمان بیشتری خود را سیر نگه می دارد که به لاغری و تناسب اندام او نیز کمک می کند.
 
زیبایی هالیوودی ها

راز زیبایی دمی مور

لیدی گاگا:چسب نواری برای پاک کردن صورت
 
روشی که لیدی گاگا برای پاک کردن صورت اش انجام می دهد، با آنچه ما انجام می دهیم کاملا متفاوت است. او از چسب نواری برای پاک کردن آرایش صورت اش استفاده می کند. در واقع او چسب را به شکل های مناسب بریده و روی صورت اش می چسباند. به گفته او با این کار صورت اش نرم و شفاف می شود.
 
زیبایی هالیوودی ها

راز زیبایی لیدی گاگا

کیت هادسون:یخ برای شادابی پوست
 
شاید این کار برای شما سخت باشد اما یکی از ترفندهای زیبایی کیت هادسون استفاده از یخ برای پوست صورت اش است. او صورت اش را پس از این که کاملا می شوید و تمییز می کند، در یخ فرو می برد. آب یخ از این جهت که پف صورت را می خواباند و محفظه های پوست را می بندد، گردش خون را بالا برده و مانند بوتاکس عمل می کند.
 
زیبایی هالیوودی ها

راز زیبایی کیت هادسون

گوئینت پالترو:سم مار به عنوان بوتاکس
 
گوئینت پالترو تنها ستاره ای نیست که از سم مار برای زیبایی خود استفاده می کند. ثابت شده که سم مار خاصیتی مانند بوتاکس دارد و ماهیچه ها را فلج می کند. این ماده به صورت کرم در فروشگاهها یافت می شود، بنابراین شما نیز می توانید از آن برای از بین بردن چین و چروک صورت تان استفاده کنید.
 
زیبایی هالیوودی ها

راز زیبایی گوئینت پالترو

اسکارلت جوهانسون:سرکه سیب برای شادابی پوست
 
داشتن پوستی صاف و شفاف آرزوی هر زنی است. اسکارلت جوهانسون نیز برای این منظور شیوه ای طبیعی را به کار گرفته است. او پس از تمییز کردن صورت اش، مقداری سرکه سیب به آن می زند تا پوستی شفاف و زیبا داشته باشد.
 
زیبایی هالیوودی ها

راز زیبایی اسکارلت جوهانسون

بلیک لایولی:سس مایونز برای ماسک مو
 
سس مایونز یکی از بهترین نرم کننده های مو به شمار می رود. بلیک لایولی می گوید که مادرش همیشه قبل از حمام به نوک موهای او سس مایونز می زد تا موهایش را نرم و مرطوب نگه دارد.
 
زیبایی هالیوودی ها

راز زیبایی بلیک لایولی

کامرون دیاز:وازلین و نئوسپورین برای درمان جوش
 
جوش و آکنه یکی از آزار دهنده ترین چیزهاست، به خصوص زمانی که روی پوست صورت ظاهر می شوند. کامرون دیاز سالهای سال از آکنه رنج می برد اما در نهایت توانست درمانی برای آن بیابد. او از وازلین و نئوسپورین برای از بین بردن جوش ها و قرمزی های صورت اش استفاده می کند که به گفته او یک معجزه است.
 
زیبایی هالیوودی ها

راز زیبایی کامرون دیاز

اسرار زیبایی و خوش اندامی هالیوودی ها + تصاویر

3.739
این مطلب مفید بود ؟2910
برگرفته از برترین ها -/ح
وبگردی