محمودرضا قدیریان و فرشته آلوسی

هنرمندان و چهره هایی که سال 97 ازدواج کردند+تصاویر

تاریخ انتشار : 15 اسفند 1397کد مطلب : 54191زمان مطالعه : 2 دقیقه
در روزهای پایانی سال 97 مروری بر هنرمندان و چهره هایی که امسال ازدواج کردند داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

ازدواج هنرمندان ایرانی در سال 97

سال 97 با همه تلخی و شیرینی هایش رو به اتمام است و باید در خانه تکانی آخرین روزهای اسفند دلمان را هم تکانی دهیم و تمام خاطرات تلخ را دور بریزیم.

ازدواج درست یکی از شیرین ترین اتفاقات در زندگی افراد است که میتواند بهترین روزها را تا پایان عمر در کنار شریک زندگی رقم بزند . در آخرین روزهای سال 97 مروری بر هنرمندان و چهره هایی که در این سال ازدواج کردند داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

این هنرمندان سال 97 ازدواج کردند

ازدواج احمد مهرانفر و مونا فائزپور

ارسطوی ازدواجی سریال پایتخت بالاخره داماد شد و همسر آینده اش را پیدا کرد. احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت است که 25 فروردین ماه امسال ازدواج کرد.

 احمد مهرانفر و همسرش

عکسی از احمد مهرانفر و همسرش مونا فائزپور

مونا فائزپور مدلینگ و بازیگر تئاتر کشورمان همسر احمد مهرانفر بازیگر سریال پایتخت است و این زوج با انتشار پستی مشترک خبر ازدواجشان را به صورت رسمی اعلام کردند.

ازدواج محمودرضا قدیریان و فرشته آلوسی

زوج هنرمند دیگری که امسال راهی خانه بخت شدند فرشته آلوسی و محمودرضا قدیریان بودند که 25 فروردین امسال خبر ازدواجشان به صورت رسمی اعلام شد.

محمودرضا قدیریان و همسرش

عکسی از محمودرضا قدیریان و همسرش فرشته آلوسی

محمودرضا قدیریان مجری جوانی که از رادیو وارد دنیای بازیگری و تلویزیون شد و با برنامه ساعت بیست و پنج و اجراهایش در شبکه شما به شهرت رسید و همسر او فرشته آلوسی یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون است.

ازدواج سمانه پاکدل و هادی کاظمی

سمانه پاکدل و هادی کاظمی بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان 24 مرداد 1397 جشن عقدشان را برگزار کردند اما تا اولین روز شهریورماه و علنی شدن کسی از ماجرای ازدواجشان خبر نداشت.

هادی کاظمی با سمانه پاکدل

ازدواج هادی کاظمی با سمانه پاکدل

ازدواج امیرحسین صدیق و باران خوش اندام

5 بهمن ماه امسال بود که امیرحسین صدیق خبر ازدواجش با باران خوش اندام شاعر و تصنیف سرای کشورمان را به اشتراک گذاشت.

امیرحسین صدیق و همسرش

امیرحسین صدیق و همسرش در کنار مرضیه برومند

امیرحسین صدیق را همه ما با آقای پدر قصه های تا به تا می شناسیم ، امیرحسین صدیق در اولین تجربه بازیگری در تلویزیون جلوی دوربین مجموعه زی زی گولو رفت و آقای پدر قصه های تا به تای مرضیه برومند شد.

ازدواج الهام حمیدی

یکی از ازدواج های دیگری که سال 97 میان هنرمندان رخ داد ازدواج الهام حمیدی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون بود.

الهام حمیدی

ازدواج الهام حمیدی بازیگر کشورمان

الهام حمیدی بازیگر کشورمان با انتشار پستی در 13 بهمن 1397 خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد اما هنوز هویت همسر خانم بازیگر فاش نشده است.

ازدواج الهام حمیدی

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون

الهام حمیدی یکی از بازیگران پرکار و محبوب سینما و تلویزیون است که بازیگری را از سال 78 در تلویزیون آغاز کرد و اولین بار سال 80 به دنیای سینما راه یافت و بازی در سریال حضرت یوسف و شوق پرواز از بازی های ماندگار او محسوب میشود.

ازدواج هنرمندان و چهره های مشهور در سال 97 + تصاویر

468
این مطلب مفید بود ؟5513
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی