مهرداد صدیقیان
مهرداد صدیقیان بازیگر جوان سریال مدینه شب گذشته مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه شد و از آرزویی که برای بازی در فیلم های اصغر فرهادی دارد صحبت کرد.

مهرداد صدیقیان مهمان برنامه خندوانه شد

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 4 مردادماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در این برنامه میزبان مهرداد صدیقیان بازیگر جوان کشورمان بود.

مجری برنامه خندوانه از دیدن مهرداد صدیقیان در افتتاحیه فیلم مهران مدیری گفت و هماهنگی که برای حضور در برنامه صورت گرفت صحبت کرد و درباره حال این روزهای مهرداد صدیقیان از او پرسید که گفت:این روزها مشغول استراحت هستم چون سال گذشته خیلی پرکار بودم و 4 فیلم در نوبت اکران دارم . این استراحت بعد از یکسال کاری فشرده خوب است اما مدیریت هزینه ها را هم باید بلد باشی تا با مشکل مواجه نشوی.

رامبد جوان درباره آرزوی مهرداد صدیقیان پرسید که گفت:آرزوی من آرامش آدم های اطرافم است ، آدم هایی که دوستشان دارم مثل خانواده و دوستانم که 5 نفر هستند و رفاقتی قدیمی بین ما حاکم است و برادرم که 2 سال از من بزرگتر است و پدر و مادرم که هرکاری برای آرامششان میکنم.

نحوه ورود مهرداد صدیقیان به بازیگری

مهرداد صدیقیان درباره نحوه ورودش به بازیگری گفت:در 16 سالگی وارد این حرفه شدم و این درحالی بود که هیچکدام از اعضای خانواده من اهل هنر نبودند ولی علاقه زیاد من به سینما باعث شد در مدرسه نمایشنامه بنویسم و گروههای تئاتر تشکیل بدهم . زمانی که تئاتری را برای اولیا اجرا میکردیم یکی از اولیا به من پیشنهاد داد به جایی بروم و تستی برای بازیگری بدهم . زمانی که در مسیر رفتن به آن مکان برای تست بازیگری بودم فراخوانی را برای فیلم عصر جمعه در نقش یک پسر نوجوان دیدم و رفتم برای تست دادن و در این تست قبول شدم و این آغاز بازیگری من بود .

دومین فیلمی که در آن بازی کردم فیلم اتوبوس شب بود که در آن فیلم هم بدون اینکه به آقای پوراحمد بگویم که قبلا فیلمی بازی کرده ام دوباره تست دادم و قبول شدم و زمانی که آقای پوراحمد متوجه شدم قبلا فیلمی بازی کرده ام بسیار تعجب کرد و گفت :چرا به من نگفتی ! من در حال حاضر که 28 سال دارم انگیزه همان 16 سالگی ام را برای بازیگری دارم.

مهرداد صدیقیان

مهرداد صدیقیان در خندوانه

مهرداد صدیقیان درباره مهم ترین اختراع قرن گذشته گفت:به نظر من مهم ترین اتفاق قرن اختراع پیتزا بوده است چراکه زندگی را لذت بخش تر کرده است و من به شدت عاشق پیتزا هستم اما اصلا آشپزی بلد نیستم و هنر آشپزی من در حد نیمرو درست کردن است.

خانم بازیگری که روی اعصاب مهرداد صدیقیان است

بازیگر سریال مدینه درباره بازیگری که روی اعصاب اوست و بازیگری که به آن علاقه دارد گفت:یک خانم بازیگر وجود دارد که واقعا روی اعصاب من است و با شنیدن نامش هم واکنشی به آن نشان خواهم داد، اما باید بگویم که شهاب حسینی بازیگر مورد علاقه من است که خیلی دوستش دارم و جمله ای خطاب به شهاب حسینی گفت و از میان اهالی موسیقی از علاقه اش به فریدون آسرایی و علیرضا قربانی گفت و ادامه داد من آرزو دارم که در یکی از کارهای اصغر فرهادی حضور داشته باشم و از همین جا از آقای فرهادی میخواهم که اگر نقش بود که من را مناسب آن دیدند یادی هم از من بکنند.

رامبد جوان دوباره به این موضوع اشاره کرد که من خیلی با شهاب حسینی صحبت کرده ام که به برنامه بیاید اما شهاب قبول نمیکند.

مهرداد صدیقیان در بخشی از صحبت هایش درباره ناراحتی و عصبانیت مردم هنگام رانندگی صحبت کرد و درباره کنترل خشم گفت و از علاقه ای که به تجربه کردن کارهای هیجان انگیز دارد صحبت کرد .

بازیگر سریال مدینه گفت:من علاقه زیادی به هیجان دارم و هرکار پرهیجانی را انجام داده ام و حتی در یک فیلم کار بدلکاری را خودم انجام دادم و هر کشوری که میروم اول سراغ شهربازی آنجا را میگیرم.

مهرداد صدیقیان در بخش پایانی برنامه قول داد که به یک بیمارستان کودکان سرطانی برود و دل بچه های آنجا را شاد کند.

علاقه مهرداد صدیقیان به بازی در فیلم اصغر فرهادی

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی