جانشین عالیشاه

جانشین امید عالیشاه مصدوم در فینال آسیا مشخص شد

تاریخ انتشار : 17 آبان 1397کد مطلب : 24911زمان مطالعه : 1 دقیقه
پس از آسیب دیدگی امید عالیشاه که خودش جانشین نعمتی محروم شده بود، حال یک بازیکن جوان جانشین امید عالیشاه آسیب دیده برای برای بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا شده است.

جانشین عالیشاه در بازی فینال مشخص شد

ورزش 11: دیدار برگشت فینال آسیا روز شنبه 19 آبان ماه در ورزشگاه آزادی بین دو تیم پرسپولیس و کاشیما آنتلرز برگزار خواهد شد. شکست دور رفت مقابل کاشیما، عزم پرسپولیسی ها را جز کرده است که بتوانند هر طور شده با تمام قوا نتیجه دور رفت را جبران کنند و برای اولین بار در تاریخ این باشگاه به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا دست یابند.
بعد از اخراج سیامک نعمتی در بازی رفت که با یک حرکت بچه گانه داور را مجبور به نشان دادن کارت قرمز کرد، دست برانکو برای دیدار برگشت را خالی تر از قبل کرد. سر انجام سرمربی پرسپولیس از امید عالیشاه به عنوان جانشین نعمتی در بازی برگشت نام برد. هواداران پرسپولیس و کادر فنی این تیم امیدوار بودند عالیشاه بتواند نمایش قابل قبولی را از خود ارائه کند و جای خالی سیامک نعمتی محروم را به خوبی پر کند اما در یک اتفاق عجیب این بازیکن در تمرینات روز گذشته دچار مصدومیت از ناحیه مچ پا شد.
مصدومیت امید عالیشاه قبل از بازی فینال آسیا

مصدومیت امید عالیشاه در آستانه بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا 

بعد از بررسی های انجام شده روی پای عالیشاه مشخص شد این بازیکن هم بازی برگشت را از دست داده نمی تواند سرخ پوشان را در این بازی همراهی کند.
جانشینان احتمالی عالیشاه در بازی روز شنبه مقابل کاشیما، آدام همتی جوان و احسان الوان زاده هستند که برانکو مجبور است به جای عالیشاه یکی از آنها را در تکیب قرار دهد.
انتهای پیام/ح.ب

جانشین امید عالیشاه مصدوم در فینال آسیا مشخص شد

45
این مطلب مفید بود ؟41
وبگردی