ازدواج دختربچه

ازدواج غم انگیز دختربچه 5 ساله با پسر 6 ساله + تصاویر

کد مطلب : 51518تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
تعداد زیادی میهمان برای حضور در جشن و مراسم ازدواج دختربچه 5 ساله با پسر 6 ساله آمده بودند ، در این مراسم همه چیز با مراسم های مشابه فرق داشت.

جشن ازدواج غم انگیز دختربچه 5 ساله با پسر 6 ساله

مراسم ازدواج نمایشی دختربچه ای که به دلیل ابتلا به نوعی سرطان کشنده در بیمارستان بستری است لحظاتی بود که مادر او برای تحقق آرزوهایش طراحی کرده بود.

ازدواج دختربچه

ازدواج دختربچه 5 ساله با دوست 6 ساله اش 

ازدواج دختربچه بیمار برای رسیدن به آرزویش

"ایلید پترسون" مبتلا به نوروبلاستوم سرطان بدخیم دوران کودکی مثل همه ی دختربچه های دیگر آرزو داشت روزی لباس عروس پوشیده و وارد مراسم باشکوه ازدواج خود شود اما به دلیل بیماری شاید در آینده هرگز فرصت تحقق آرزوی او وجود نداشت برای همین مادرش تصمیم گرفت تا او را خیلی زودتر از موعد به آرزویش برساند.

ازدواج دختربچه

عکس عروس و داماد خردسال

او به مادرش گفت که اگر الان زمان ازدواجش بود حتما "هریسون" را به عنوان همسر برای خود انتخاب می کرد. صحبت های "ایلید" با مادرش در مورد آرزوهای رویایی مادر جوان را به این فکر انداخت که مراسم ازدواج دخترش را خیلی زودتر از زمان مناسب برگزار کند چرا که می دانست ممکن است در آن زمان مناسب او دیگر نباشد.

دوستان و آشنایان همه برای شرکت در این جشن دعوت شدند اما باید میهمنان همگی لباس شخصیت های کارتونی به تن داشتند ، این هم یکی دیگر از آرزوهای دختر 5 ساله بود . همه چیز آماده شد تا مراسم برگزار شود ، مادر "ایلید" می گوید:دخترم تا پیش از این هرگز در مراسم ازدواج کسی شرکت نکرده بود و اولین تجربه را در جشن ازدواج خود داشت برای همین بسیار ذوق زده و خوشحال بود. 

عروس 5 ساله به همرا برادرش وارد مراسم شد و کنار داماد 6 ساله ی خود ایستاد و خواهر بزرگتر او برایشان شعر و متنی را خواند که آنها را برای همیشه بهترین دوست معرفی کرد.

ازدواج دختربچه

مراسم ازدواج دختربچه مبتلا به سرطان با میهمانان ویژه

ازدواج دختربچه

عروس مراسم ازدواج دختربچه در کنار مادرش

آنها بعد از مراسم وارد اتاقی شدند که میهمانانی با لباس های خاص و خوراکی های شیرین آب نباتی در آن آماده بودند . "ایلید" خیلی خوشحال بود و از شادی مدام می خندید طوری که برای میهمانان شادی برانگیز بود.در این میهمانی 30 نفر هنگام مراسم و 200 نفر در جشن بعد از مراسم حضور داشتند. 

ازدواج غم انگیز دختربچه 5 ساله با پسر 6 ساله + تصاویر

4.11413
این مطلب مفید بود ؟1166247
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
2 نظر به ثبت رسیده است
آذین1396-08-14
خدا برای هیچ مادری این روزها رو نیاره الهی آمین
31410
فرنوش1396-04-02
می شه گفت یک جورایی رویایی هست
15037
وبگردی