پیراهن دخترانه
مدل پیراهن های کوتاه دخترانه دامن کلوش و گیپور کار شده مناسب دختران نوجوان و مخصوص جشن عقد هستند.

پیراهن کوتاه دخترانه مجلسی 2018

لباس مجلسی مهمترین لباسی است که دخترخانم ها برای خرید آن حسابی وقت میگذارند و در مراسم های عقد و عروسی میپوشند, انتخاب آن اصلا کار ساده ای نیست زیرا بستگی به فرم اندام شما دارد و باید به اندازه کافی زیبا باشد.

از بین انواع لباس مجلسی های دخترانه, پیراهن های کوتاه بهترین گزینه هستند زیرا پیراهن های کوتاه به انواع فرم اندام ها می آیند و استایل دخترخانم های نوجوان را شبیه پرنسس ها میکنند. پیراهن های کوتاه مجلسی با کفش های پاشنه بلند و مدل موهای باز محشر میشوند, بهترین جایی که میتوانید پیراهن کوتاه بپوشید جشن عقد و جشن تولد است.

پیراهن دخترانه

پیراهن مجلسی دخترانه 2018

پیراهن های مجلسی دخترانه معمولا دامن کلوش هستند و جنس هایی مانند حریر, گیپور و ساتن دارند. این مدل پیراهن ها عروسکی هستند و باعث میشوند شما در مجلس تک باشید و بدرخشید.

این لباس ها برای کسانی که اندام ساعت شنی دارند مناسب تر است اما در کل همه میتوانند از آن ها استفاده کنند. در انتخاب رنگ لباس دقت کنید, رنگی را انتخاب کنید که تا به حال آن رنگی لباس نداشته اید. در انتخاب رنگ لباس رنگ پوستتان را هم در نظر بگیرید زیرا لباس باید با رنگ پوست همخوانی داشته باشد.

پیراهن دخترانه

پیراهن کوتاه دخترانه شیک

کفش مجلسی مشکی رنگ برای همه این لباس ها مناسب است و با آن ها ست میشود اما اگر دوست داشته باشید میتوانید کفش همرنگ پیراهن تان انتخاب کنید.

پیراهن دخترانه

پیراهن دخترانه دامن کلوش

پیراهن دخترانه

پیراهن گلدار دخترانه مجلسی

پیراهن دخترانه

مدل پیراهن عروسکی دخترانه 

پیراهن دخترانه

لباس مجلسی دخترانه 2018

لباس مجلسی دخترانه

لباس مجلسی کار شده دخترانه 

پیراهن دخترانه

پیراهن دخترانه نوجوان فانتزی 

پیراهن دخترانه

پیراهن دخترانه ساده و شیک

پیراهن کوتاه دخترانه مجلسی 2018 شیک و جذاب + تصاویر

3.987
این مطلب مفید بود ؟6720
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی