کتایون ریاحی

رازهای جذابیت کتایون ریاحی در آستانه 60 سالگی + تصاویر

تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1395کد مطلب : 30696تعداد نظرات : 3 نظر
دو بازیگر مشهور کتایون ریاحی و مونیکا بلوچی در دهه ششم عمرشان همچنان جوان و زیبا هستند . اکسیر جوانی و جذابیت این زنان که مثل قالی کرمان هر چه می گذرد زیباتر می شوند چه می تواند باشد؟

کتایون ریاحی و مونیکا بلوچی چرا هنوز جوان و جذابند؟

شما هم حتما با خود می گویید شاید دلیل خاصی داشته باشد اسنکه برخی از بازیگران زن در سن بالای 50 سالگی بتوانند نقش یک دختر جوان را بازی کنند. کتایون ریاحی یکی از آنهاست که بازی او در نقش زلیخا در فیلم یوسف پیامبر درخششی فراموش نشدنی بود.  سال ها به سرعت می گذرند، اما انگار برخی ها تکان نمی خورند  به طور مثال می توان به مونیکا بلوچی اشاره کرد که در 51 سالگی همچنان زیباست و به عنوان یکی از نمادهای زیبایی همچنان مطرح است.

البته در کشور خودمان نیز هستند بازیگرانی که با وجود گذر عمر همچنان زیبا و آراسته به نظر می رسند، همانند کتایون ریاحی.

کتایون ریاحی

اکسیر و رازهای جوانی کتایون ریاحی و مونیکا بلوچی بازیگران مشهور

یکی از مزیت های این بازیگر زیبا لب های طبیعی و زیبایش است. او جنبه طبیعی لب های خود را حفظ می کند و احتیاجی به دادن حجم به آن ندارد. همیشه یا یک رژ کم رنگ و براق یا یک رژ سرخ به لب هایش می زند. کلا این ستاره زیبا هیچ گاه در آرایش زیاده روی نمی کند. موهایش را نیز بیشتر اوقات به سادگی براشینگ می کند و از مدل های عجیب و غریب دوری می ورزد. مونیکا برای این که چشم های بادامیش را زیباتر سازد، از یک سایه دودی تیره استفاده می کند و یک خط چشم نازک مشکی یا قهوه ای می کشد که نگاه او را گیراتر سازد. او به خاطر پوست صافش احتیاجی به استفاده بیش از اندازه از کرم پودر ندارد.

شاید انصاف نباشد که از رازهای جوانی و زیبایی ستارگان خارجی صحبت کنیم و ستارگان خودمان را به فراموشی بسپاریم. به همین منظور قصد ما بر این است که اشاره ای کنیم به هنرمندی هم سن و سال بلوچی، یعنی بازیگر نقش زلیخا در یوسف پیامبر. بله، کتایون ریاحی!

باورکنید، کتایون ریاحی 55 ساله است

 در هنگام دیدن سریال یوسف پیامبر نکته ای تحسین برانگیز وجود داشت و آن انتخاب او در نقش زلیخا بود! این ستاره محبوب به خاطر داشتن چهره ای شاداب به خوبی از پس جوانی و زیبایی سحرانگیز زلیخا برآمد. البته این اولین باری نبود که او در نقش دختری بیست و چند ساله بازی می کرد. بی شک بازی او را به همراه حسین یاری در سریال «شب دهم » در نقش شاهزاده خانم قجری را هم فراموش نخواهیم کرد.
آنچه که بیش از هر چیز در چهره او جلب توجه می کند، نگاه گیرا، لبخند مهربان و پوست صافش است. اگر نگاهی به عکس های او بیندازیم، متوجه خواهیم شد که او هیچ گاه در آرایش دچار افراط نمی شود. موهایش را بیشتر اوقات در بالا جمع می کند و از پوشیدن رنگ های روشن و تجربه استایل های متفاوت ترسی به دل راه نمی دهد.

 زیبایی چهره کتایون ریاحی دلایل دیگری نیز دارد که از قلب مهربان و اخلاق خوبش سرچشمه می گیرد. او به انجام تلاش های بشردوستانه معروف است و همه از او به خوبی یاد می کنند. در کنار تمامی این عوامل ورزش، مسافرت و نوشتن را نیز اضافه کنید. احتیاج به گفتن نیست که یک زندگی آرام و به دور از اضطراب تا چه حد می تواند در آرامش روح و زیبایی صورت تاثیرگذار باشد.
این دو بازیگر زیبا، بدون شک عمل های زیبایی انجام داده اند؛ اما بی انصافی خواهد بود که رمز زیبایی و جذابیت آنها را که در دهه ششم عمر خود به سر می برند، تنها یک شاهکار جراحی دانست و نقش ورزش، تغذیه مناسب، سلیقه عالی در آرایش و انتخاب لباس و البته خوش شانسی های ژنتیکی را نادیده گرفت.

رازهای جذابیت کتایون ریاحی در آستانه 60 سالگی + تصاویر

4149
این مطلب مفید بود ؟11930
برگرفته از مد آنلاین /ن
3 نظر به ثبت رسیده است
نسرين1395-02-27
كتايون رياحي را با مونيكا بلوچي مقايسه مي كنيد؟ نفرماييد لطفا. مونيكا بلوچي اسطوره ي زيبايي است وهيچ عملي روي صورتش انجام نداده...وزيبايي طبيعي وخداداد دارد....ولي خانم رياحي بيني شان راعمل كرده اند ...وگويا خوب هم عمل نشده چون از تمام رخ مشخص است وانحراف دارد....لطفا عكسهاي قديمي كتايون رياحي را با عكسهاي قديمي مونيكا بلوچي مقايسه كنيد......
179
طاهره1396-04-02
بنظر من زن باید زیبایی شو برای محارمش نمایان کنه نه اینکه خودشو آرایش کنه و موهاشو بیرون بده و به نمایش بذاره و هر کس و ناکسی ببینه. اینا نباید الگوی ما بشن. الگوی ما باید حضرت فاطمه سلام الله باشند مگه ایشون خودشونو برای هرکسی آرایش میکردن و به نمایش میذاشتن
3712
رز1396-12-18
آفرین هزار هزار لایک به شما . متاسفانه امروزه شاهد بسیاری از این الگو سازی های غلط هستیم .
225
وبگردی