بازیگر مشهور

ازدواج پنهانی بازیگر زن مشهور + عکس

تاریخ انتشار : 16 دی 1395کد مطلب : 42164زمان مطالعه : 3 دقیقه
مارگوت رابی بازیگر مشهور و جذاب هالیوودی بطور مخفیانه و به دور از هرگونه هیاهو در استرالیا ازدواج کرده است و کسی هم از این موضوع با خبر نشده است تا این که خودش آن را فاش کرد.

اردواج مخفیانه مارگوت رابی بازیگر مشهور هالیوودی

مارگوت رابی بعد از بازی خیره کننده اش در فیلم گرگ وال استریت، بسیاری را به وجد آورد و خود را بعنوان یک بازیگر قدرتمند در هالیوود مطرح کرد. زیبایی مارگوت بعد از دوران دبیرستان، توجه کارگردان های استرالیایی را به خود جلب کرد و او اولین کارهای حرفه ای سینمایی خود را در سریال های چند شبه استرالیایی آغاز کرد.

ازدواج پنهانی بازیگر مشهور در استرالیا

مارگوت رابی بازیگر مشهور و جذاب هالیوودی بطور مخفیانه و به دور از هرگونه هیاهو در استرالیا ازدواج کرده است و کسی هم از این موضوع با خبر نشده است تا این که خودش آن را فاش کرد. مارگوت رابی بازیگر زیباروی هالیوودی با نامزد طولانی مدتش تام اکرلی در یک مکان غیرفاش شده در خلیج بایرون،استرالیا ازدواج کرد.

بازیگر زن مشهور

مارگوت رابی بازیگر مشهور هالیوودی

این بازیگر 26 ساله برای برگزاری مراسم ازدواج پنهانی خود به کشور زادگاهشسفر کرد و در فرودگاه گلدکاست دیده شد.تام اکرلی دستیار کارگردانی است که اولین بار در سال 2013 در صحنه فیلمی با مضمون جنگ جهانی دومبه نام “Suite Francaise” با مارگوت رابی آشنا شد و از ژوئن سال 2014 در موارد متعدد در کنار هم دیده شدند.

 

بازیگر زن مشهور

مراسم ازدواج مارگوت رابی بازیگر مشهور 

جیمز برادر تام اکرلی تصاویری را از داخل این مراسم پنهانی در شبکه های اجتماعی منتشر کرد و این درحالی بودکه عکس هایی نیز از سوی کامرون برادر مارگوت رابی نیز به اشتراک گذاشته شد.برطبق گزارش ها مراسم عروسی مارگوت رابی حدود 50 نفر مهمان داشت و این مراسم روز دوشنبه از ساعت 4بعد از ظهر شروع شده بود.

مراسم عقد آنها در زیر یک چادر بسیار بزرگ سفید به سبک سرخ پوستی در یک ملک بسیار لوکس درپس کرانه های خلیج بایرون برگزار شد و به گزارش نیک صالحی جشن آنها تا حدود ساعت 11 شب ادامه داشت.محل برگزاری جشن عروسی به شدت مخفی نگاه داشته شده بود تا حدی که مهمانان نیز اطلاع دقیقی از محلبرگزاری مراسم نداشتند.

به مهمانان خوش شانس دعوت شده به این عروسی گفته شده بود در نقاط مختلفی ازخلیج بایرون تا سواحل گلد جمع شوند و سپس یک اتوبوس اختصاصی همگی مهمانان را در طول مسیرهای یادشده سوار کرد و به محل جشن رساند.

این زوج یک هفته پیش از مراسم عروسی خود در جشن عروسی یکی از اقوام تام اکرلی شرکت کرده بودنداز آنجا که اطراف این محل مخفی با کوه های متعدد پوشیده شده بود، در نتیجه موقعیت خوبی برای پنهان شدن ازدید عکاسان و رسانه ها به شمار می رفت.تصور می شود در این مراسم مادر عروس دست وی را در دست داماد گذاشته است،

چرا که مارگوت دیگرارتباطی با پدرش ندارد. دیگر خواهر و برادرهای او به نام لاچلان و انایا نیز در این مراسم حضور داشتند وبر طبق گزارشات خواهر او نقش ساقدوش او را ایفا کرده است.کامرون برادر مارگوت که روز شنبه به کوئینزلند پرواز کرد عکسی به همراه چهارنفر دیگر در شبکه اجتماعی منتشر کرد که تصور می شود در جشن عروسی این زوج بوده است.

 

بازیگر زن مشهور

مارگوت رابی بازیگر هالیوودی و همسرش

مارگوت رابی و همسرش تام پس از مراسم عروسی در استرالیا به لس آنجلس بازگشتند.

مارگوت در سال 1990 در یک روستا در استرالیا بدنیا آمده است. او بهمراه پدربزرگش بعنوان تفریح شعبده بازی می کرده و برای اینکار از مردم پول جمع می کرده. همین پول ها بود که به او کمک کرد تا در 10 سالگی اولین اسکیت بورد خود را بخرد و بعدها به یک اسکی باز ماهر روی آب تبدیل شود.

ازدواج پنهانی بازیگر زن مشهور + عکس

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
برگرفته از پایش / م.ف
وبگردی