لاله و ستاره اسکندری
لاله اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان شب گذشته در مراسم اختتامیه جشنواره سینما تورز برای اولین بار به ویدئوی جنجالی خواهرش ستاره واکنش نشان داد.

واکنش لاله اسکندری به ویدئوی جنجالی ستاره اسکندری

آخرین روزهای خردادماه 98 بود که ویدئویی از ستاره اسکندری بازیگر کشورمان در ترکیه منتشر شد و به سرعت در فضای مجازی دست به دست شد. در این ویدئوی منتشر شده خانم بازیگر بدون پوشش در ترکیه دیده شد و انتشار این ویدئو جنجال زیادی در فضای مجازی برپا کرد.

بعد از انتشار ویدئوی جنجالی ستاره اسکندری برادر این بازیگر کشورمان به این فیلم واکنش تندی نشان داد اما بقیه اعضای خانواده اسکندری در مقابل این موضوع سکوت کردند تا اینکه شب گذشته در مراسم اختتامیه جشنواره سینما تورز قفل سکوت لاله اسکندری شکست.

لاله اسکندری درباره ویدئوی جنجالی خواهرش ستاره میگوید

شب گذشته مراسم اختتامیه اولین جشنواره سینما تورز با حضور جمعی از هنرمندان در کیش برگزار شد و لاله اسکندری یکی از هنرمندان حاضر در این مراسم بود که روی صحنه آمد و برای اولین بار به انتشار ویدئویی از خواهرش در ترکیه واکنش نشان داد.

لاله اسکندری

واکنش لاله اسکندری به ویدئوی جنجالی خواهرش 

لاله اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان شب گذشته در آئین اختتامیه جشنواره فیلم سینما تورز روی صحنه آمد و از عدم حضور خواهرش در این مراسم به دلیل حضور در دادگاهی در همین رابطه خبر داد.

ستاره اسکندری

صحبت های لاله اسکندری درباره خواهرش ستاره 

این بانوی هنرمند کشورمان در واکنش به ویدئوی منتشر شده از خواهرش گفت:ما در طول این یک ماهی که از این اتفای میگذره سکوت کردیم، من و خانواده سعی کردیم که درباره این موضوع صحبت نکنیم ، خیلی از دوستان و همکاران سعی کردند از ما حمایت کنند ولی آن چیزی که باعث شد ستاره قربانی این ماجرا شود قضاوت خیلی از هموطنانمان در طول این یک ماه گذشته بود و امیدوارم کمی انصاف بیشتری داشته باشیم.

 لاله اسکندری و خواهرش

عکسی از لاله اسکندری و خواهرش ستاره

ستاره و لاله اسکندری دختران خانواده هنرمند اسکندری هستند که برادرشان سیامک در زمینه عکاسی و خواهرشان سارا در دنیای گریم و چهره پردازی فعالیت میکند.

قفل سکوت لاله اسکندری درباره ویدئوی جنجالی خواهرش ستاره شکست!

330
این مطلب مفید بود ؟1812
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی