افزایش اعتماد به نفس
ظاهر افراد و سبک لباس پوشیدن آن ها تاثیر مستقیمی بر میزان اعتماد به نفس آن ها دارد, برای افزایش اعتماد به نفس چگونه باید لباس بپوشیم؟

افزایش اعتماد به نفس به سبک لباس پوشیدن

اولین چیزی که باعث افزایش اعتماد به نفس در خانم ها و آقایان میشود ظاهر و طرز لباس پوشیدن آن ها است, پس به دست آوردن اعتماد به نفس با تغییر در سبک لباس پوشیدن امکان پذیر است. ترفندهایی در انتخاب سبک و مدل لباس وجود دارد که باعث ایجاد اعتماد به نفس میشوند, برای افزیش اعتماد به نفس کافیست بدانید چگونه باید لباس بپوشید.

افزایش اعتماد به نفس

تاثیر لباس در افزایش اعتماد به نفس

انتخاب لباس متناسب با فرم اندام

اگر فرم اندام تان را بشناسید و متناسب با آن لباس بپوشید میتوانید نقاط ضعف اندام تان مانند شکم بزرگ, قد کوتاه, شانه های پهن را بپوشانید و این یکی از راه حل هایی است که به شما اعتماد به نفس میدهد زیرا نقص های اندام تان دیگر به چشم نمی آیند.

تاکید روی نقاط قوت چهره و اندام

هر کس در چهره و اندام خود یک سری نقات قوت دارد و یکی سری نقاط ضعف, همانطور که در بالا گفته شد با سبک لباس پوشیدن میتوان نقاط ضعف اندام را پوشاند حالا باید کاری کنید نقاط قوت چهره و اندام مانند کمر باریک, پوست شفاف, چال گونه, موهای بلند و ... به چشم بیایند زیرا این کار اعتماد به نفس تان را افزایش میدهد.

اعتماد به نفس

نکاتی برای افزایش اعتماد به نفس

رنگی که به شما می آید را پیدا کنید

رنگ های مختلف را امتحان کنید و چند رنگ خاص که بیشتر به شما می آیند را بیشتر در لباس ها و استایل تان استفاده کنید. رنگ هایی که به شما می آیند باعث زیباتر دیده شدن شما میشوند و این یعنی راهی برای افزایش اعتماد به نفس.

سبک لباس پوشیدن

سبک لباس پوشیدن و افزایش اعتماد به نفس

استایل شخصی خود را پیدا کنید

هر کس باید سبک لباس پوشیدن و استایل شخصی مخصوص به خود را داشته باشد, استایل شخصی یعنی سبکی از لباس پوشیدن که مخصوص خود شما است و از هیچکسی تقلید نشده در واقع باید خودتان آن را کشف کنید.

اصول لباس پوشیدن برای افزایش اعتماد به نفس + عکس

3.542
این مطلب مفید بود ؟2913
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی