سیدامیر سیدزاده و محسن تنابنده

حاجی مالکی پایتخت سریال جدید می سازد

تاریخ انتشار : 17 فروردین 1399کد مطلب : 14768زمان مطالعه : 1 دقیقه
سیدامیر سیدزاده بازیگر پایتخت 6 به زودی با یک سریال طنز به شبکه نمایش خانگی می آید.

سریال جدید بازیگر پایتخت 6 در نمایش خانگی

سریال پایتخت 6 به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری با بازیگران جدیدی روی آنتن رفت که یکی از آنها سیدامیر سیدزاده بازیگر نقش حاجی مالکی بود.

سیدامیر سیدزاده تهیه کننده سینما و تلویزیون است که در پایتخت 6 در نقش حاجی مالکی مقابل دوربین رفت و در یک مصاحبه خبر از ساخت یک سریال طنز در نمایش خانگی داد.

ساخت یک سریال طنز توسط بازیگر پایتخت 6

سیدامیر سیدزاده که امسال با فیلم تعارض و به عنوان تهیه کننده در بخش نگاه نو سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت در یک گفتگو از ساخت سریالی طنز برای نمایش خانگی خبر داد.

سیدامیر سیدزاده

این تهیه کننده و بازیگر کشورمان امسال تجربه بازی در سریال پایتخت را در کارنامه هنری اش دارد و بازی در این سریال انگیزه ای برای ساخت یک سریال طنز با حضور چهره های سرشناس شد که به زودی در نمایش خانگی کلید خواهد خورد.

سیدامیر سیدزاده

حاجی مالکی نماینده مردم علی آباد در مجلس بود که به جمع بازیگران پایتخت 6 اضافه شد و بازی در کنار محسن تنابنده نقش معمولی سریال پایتخت از او چهره شناخته شده ای ساخت.

سیدامیر سیدزاده

سیدامیر سیدزاده تابحال تهیه کنندگی فیلم هایی چون تعارض، پاسیو، شماره 17 سهیلا ، مادر قلب اتمی، زندگی جای دیگری است، آمین خواهیم گفت، سه و نیم و سریال روزهای زیبا را برعهده داشته است.

سیدامیر سیدزاده و محسن تنابنده

حاجی مالکی بازیگر پایتخت 6 با یک سریال طنز در نمایش خانگی

3.813
این مطلب مفید بود ؟103
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی