بانوان کاراته

بانوان قهرمان کاراته ایران با مربی بدنساز مرد در پاریس!

تاریخ انتشار : 12 بهمن 1395کد مطلب : 43622زمان مطالعه : 2 دقیقه
مسابقات لیگ جهانی کاراته وان در حالی به میزبانی فرانسه برگزار شد و بانوان قهرمان کاراته ایران با مربی بدنساز مرد در لیگ جهانی فرانسه شرکت کردند.

بانوان کاراته کار با مربی مرد

نخستین مرحله مسابقات لیگ جهانی کاراته وان سال 2017 در حالی به میزبانی فرانسه برگزار شد که 12 ملی پوش کشورمان با هزینه شخصی خود و حمایت حامی مالی به عنوان نمایندگان ایران در این رقابت ها حاضر شدند و سهم آنها از این مسابقات چهار مدال شامل دو طلا و دو برنز بود.

بنابر این گزارش نکته جالب این اعزام این است که بانوان قهرمان کاراته ایران با مربی بدنساز مرد در لیگ جهانی فرانسه شرکت کرده اند.
این مربی بدنساز، دو و میدانی کار سابق تیم ملی است که همسر وی نیز دارنده رکورد پرتاب وزنه بانوان ایران است.

گفته می شود این اعزام با موافقت رئیس جدید فدراسیون کاراته بوده است و البته به احتمال فراوان به تایید شورای برون مرزی هم رسیده باشد.
این تفکرات مدرن از روزی در ورزش ایران رواج پیدا کرد که مدیران تفکراتشان را به اصطلاح به روز کردند.
 
 
بانوان کاراته

مربی بدن سازی مرد برای بانوان کاراته

 پس از انتصاب فریبا محمدیان بعنوان معاونت بانوان وزارت ورزش، انتظار می رفت از این پس بانوان فضای بازتری را برای تمرین کردن و استفاده از مربیان مرد پیدا کنند و این فقط بدلیل طرز تفکر سرکار خانم محمدیان است که در زمان ریاستش در فدراسیون اسکیت تمرین مشترک دختران و پسران را یک امر عادی در چارچوب شرع جلوه داد.
و این طرز فکر امروز کم کم در دیگر رشته ها نیز سذایت می کند.
 
یادمان آمد روز هایی را که از افشین قطبی سر مربی تیم پرسپولیس بابت سر مربیگری تیم فوتبال بانوان آمریکا ایراد می گرفتیم اما امروز این قصه سر دراز دارد.

بانوان قهرمان کاراته ایران با مربی بدنساز مرد در پاریس!

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
برچسب : ورزش کاراته
وبگردی