فریدون آسرایی

فریدون اسرایی در کانادا

تاریخ انتشار : 7 مهر 1396کد مطلب : 57290زمان مطالعه : 2 دقیقه
فریدون آسرایی خواننده موسیقی پاپ با انتشار عکسی در اینستاگرام از رنگ کردن موهایش در ونکوور کانادا گفت.

فریدون آسرایی در آرایشگاهی در ونکوور

فریدون آسرایی از خوانندگان موسیقی پاپ که در ونکوور کانادا حضور دارد با انتشار عکسی در اینستاگرام خبرهای خوبی را به هوادارانش داد. 

 فریدون آسرایی

خواننده پاپ ایران جوان شد 

فریدون آسرایی در توضیح این عکس نوشت:

بهروز اسدی از دوستان بسیار خوب و قدیمی منه که مثل اکثر دوستام فوتبالیه و یکی از ارایشگاه های خوب رو در ونکوور شمالی بنام شیرز رو داره دیروز موهامو درست کرد و رنگ کرد تا شاید جوونتر بشم یه عکس هم با خواهر زاده خوش تیپش گرفتم ضمنا امروز خبر ازادی خانم ملوک پس از شش سال زندان به خاطر دفاع از شرفش رو بهم دادند که جای بسیار مسرت و خوشحالی است همچنین اکبر نوری محکوم به قصاص هم با کمک شما دوستان و دیگر خیرین ازاد شد از همه کسانی که در این کارهای خیر شرکت کردند سپاسگزارم خدا اجرتون بده و به ارزوهاتون برسید.

بیوگرافی کوتاه از فریدون آسرایی

فریدون آسرایی در منطقه آسارا به دنیا آمد. محل واقعی تولد وی به نقل از خودشان دربرنامه ای تلویزیونی ، جمال زاده تهران عنوان شد و منطقه آسارا فقط در شناسنامه ایشان و به خاطر علاقه ای که پدرشان به این شهر داشتند ثبت شده است. بعد از تحصیلات مقدماتی، در ژوئیه 1987 به شهر ونکوور کانادا مهاجرت کرد و 14 سال در آنجا زندگی کرد. سال 1988 گروه غزال و 2 سال بعد هم گروه پرواز را با حضور کامران، هنگامه، رامین زمانی و... راه انداخت که ترانه ایران ایرانم از دستاوردهای این قبیل همکاری ها است.

از جمله فعالیت های تلویزیونی وی می توان به حضور در شبکه نسیم به عنوان یکی از داوران برنامه شب کوک و همچنین خوانندگی سریال عاشقانه اشاره کرد.

فریدون اسرایی در کانادا

514
این مطلب مفید بود ؟140
برگرفته از صفحه شخصی فریدون آسرایی/ی
وبگردی