داریوش کاردان
برنامه گفتگو محور کاردان ها با اجرای داریوش کاردان مجری سابق برنامه صندلی داغ از نوروز 97 روی آنتن شبکه یک سیما میرود.

پخش برنامه گفتگو محور داریوش کاردان در نوروز 97

داریوش کاردان مجری سرشناس برنامه صندلی داغ با یک برنامه گفتگو محور در سبک برنامه صندلی داغ از نوروز 97 مهمان خانه های مردم میشود.

داریوش کاردان مجری و بازیگر تلویزیون، در خصوص روند پیش تولید برنامه تلویزیونی کاردان ها گفت:دکور برنامه در حال اتمام و آماده سازی است. مهمان ها انتخاب شده اند و قطعاً با حضورشان در برنامه مخاطبان متعجب می شوند.

وی افزود:مهمانان برنامه از میان شخصیت هایی که مردم دوستشان دارند و مشتاق صحبت های آنها هستند، انتخاب شدند. ما از بین سیاسیون، هنرمندان و ورزشکاران برترین ها را برای حضور در برنامه انتخاب کرده ایم.

زمان پخش برنامه داریوش کاردان با عنوان کاردان ها

مجری سری اول برنامه تلویزیونی «صندلی داغ» اظهار کرد:برنامه «کاردان ها» در 13 یا 14 قسمت برای پخش از شبکه یک سیما  ، در نوروز 97 آماده می شود.

کاردان در خصوص زمان آغاز ضبط این برنامه گفت:هنوز نمی توان زمان مشخصی را برای تولید این برنامه عنوان کرد. مدت هاست برای شروع کار با مرتضی میرباقری معاون سیما گفتگو کرده ایم. سعی داریم در برنامه «کاردان ها» گفتگوهایی بی پرده و خاص داشته باشیم؛ گفتگوهایی که کمی بر لبه تیغ حرکت می کنند.

 داریوش کاردان

داریوش کاردان با برنامه کاردان های می آید

وی ادامه داد:بعد از صندلی داغ برنامه های متعددی در قالب یک برنامه گفتگو محور تولید شده اند. من معتقدم چنین برنامه هایی باید کاملاً طنز و یا جدی باشد.

کاردان در پایان خاطرنشان کرد:جنس گفتگوها در برنامه «کاردان ها» صمیمانه است و سوالات از میان دغدغه های مردم انتخاب و پرسیده می شوند.

برنامه صندلی داغ نخستین برنامه گفت وگو محور «تاک شو» در تلویزیون ایران بود که از سال 1383 تا 1386 با بیش از 350 برنامه توانست با شخصیت های علمی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی ایران گفت وگوهای متفاوت داشته باشد. مجریان این برنامه زنده یاد منوچهر نوذری ، داریوش کاردان ، احمد نجفی و امیرحسین مدرس بوده اند.

کاردان ها با داریوش کاردان نوروز 97 روی آنتن میرود!

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
برگرفته از باشگاه خبرنگاران _بانی فیلم/ م.ف
وبگردی
    not found