نوجوان هنرمند
نوجوان هنرمندی به نام (کریم) که مشکلات خانوادگی بسیاری داشت، اما با این وجود چالشی بزرگ در نقاشی ایجاد کرد.

کم سن ترین نوجوان هنرمند کیست؟

یکی از کارهایی که ممکن است ما در سنین کودکی به آن بپردازیم،نقاشی کردن می باشد و اما پس از گذشت سال های زیادی از دوران کودکی و مشخص شدن رشته اصلی در دبیرستان، دیگر نقاشی را کنار می گذاریم تا به رشته ایی که در حال مطالعه کردن آن هستیم بپردازیم.اما آیا شما به ذاتی بودن استعدادها اعتقاد دارید؟اگر به این جمله اعتقاد ندارید می توانید در این مطلب از بخش سرگرمی نمناک کاملا نسبت به آن آگاه شوید.

پسر نوجوان یازده ساله ایی به نام "کریم" از شهری به نام لاگوس واقع در نیجریه توانست چالشی بزرگ در زمینه نقاشی ایجاد کند.کریم ابتدا برای خرید ابزار و وسایل نقاشی به علت مشکل مالی خانواده اش نتوانست نقاشی های دقیقی بکشد و اما بعد از مدتی کار کردن توانست پول کافی برای خرید این لوازم اقدام کند.
 
نقاشی های زیبا

نقاشی های فوق العاده زیبا پسر نوجوان

استعداد این پسر نوجوان،کشیدن نقاشی از روی عکس اشخاص می باشد و به گفته خانواده اش در دوران کودکی اش،نقاشی شخصیت های کارتونی که به آنها علاقمند بود را می کشید و آن هم بسیار دقیق که کاملا همانند شخصیت کارتونی مورد علاقه اش بود.
جالب است بدانید که این پسر جوان تا کنون هیچ کلاسی در زمینه نقاشی نرفته است و بصورت ذاتی آنرا فرا گرفته است.همچنین برخی از معلمان در طی یک آکادمی نقاشی، متوجه استعداد و مهارت بی نظیر او شدند و به همین دلیل اینک کریم یکی از دانشجویان آقای "آدنی آدول" می باشد و استادش در مورد کریم این چنین گفت:"کریم می تواند یکی از برترین و بهترین نقاشان شود چنانکه از انتظاراتمان کاملا به دور خواهد بود،چرا که من کاملا به توانایی و استعداد او اعتقاد دارم و دارای آینده ایی درخشان خواهد بود.حتی شاید بتواند نقاشی های با ارزش و مهمی همانند نقاش معروف داوینچی خلق کند".
 
هنرمند نوجوان

پسر نوجوانی که در زمینه نقاشی فوق العاده است

اما تمام این نتایج به سادگی به سادگی بدست نیامده اند و کریم برای هر یک از نقاشی هایش سختی زیادی را تحمل کرده است چرا که کریم این چنین گفت:"زمانیکه مادرم من را برای خرید مواد غذایی به بیرون از خانه می فرستاد،بطور پنهانی و مخفیانه هر سری 20 ورق کاغذ خریداری می کردم و به دلیل نبود برق در خانه ما،شب ها از چراغ قوه استفاده می کردم".
اینک کریم تبدیل به یکی از هنرمندان پر اهمیت شده است و در نقاشی هایش تمام جزئیات را در نظر می گیرد و امیدوار است تا یک روزی بتواند به یک فرد مهم در جهان تبدیل شود.

برخی از نمونه کارهای هنرمند نوجوان یازده ساله عبارتند از :

نقاشی های عالی

 طراحی های فوق العاده نقاشی های کریم

نوجوان هنرمند

نقاشی های بسیار عالی و زیبا نوجوان هنرمند

طراحی زیبا

طراحی و نقاشی های فوق العاده هنرمند نوجوان

کم سن ترین نوجوان هنرمند با طراحی های فوق العاده

4.935
این مطلب مفید بود ؟341
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
برچسب : نقاشی
وبگردی