زیبایی و تناسب اندام

زیبایی و تناسب اندام به سبک نیکی کریمی

کد مطلب : 13055تعداد نظرات : 14 نظرزمان مطالعه : 4 دقیقه
راز زیبایی و تناسب اندام و جوانی نیکی کریمی چیست که بعد از گذشت چندین سال همچنان حفظ شده است؟ شاید این نکته برای شما هم یک سوال باشد که پاسخ ان را از زبان خودش می خوانید.

راز زیبایی و تناسب اندام نیکی کریمی

 زیبایی و تناسب اندام و جوانی بازیگران ایرانی و خارجی همیشه سوال برانگیز بوده است. در بین بازیگران ایرانی به جرات نیکی کریمی یکی از بازیگرانی است که جوان ماندنش به نوعی متفاوت است حال این جوان ماندن چه راز و رمزی دارد در ادامه می خوانید.

 نیکی کریمی نیازی به معرفی ندارد. حضور او در طول سال هایی که در سینمای ایران فعالیت می کند آنقدر جدی بوده که نام و چهره اش برای همه آشناست. خیلی از مخاطبان سینما که نیکی کریمی را بر پرده سینما می بینند حتما این سوال برایشان پیش آمده که چطور هنرپیشه محبوب شان در طول سال های بازیگری هنوز هم مثل روزهای اول ورودش به این عرصه خوش چهره و جذاب است.

 

نیکی کریمی در این سال ها در فیلم ها و نقش های مختلفی بازی کرده و در هر کدام هم چهره متفاوتی داشته است. از آن دسته بازیگرانی است که وقتی قرار است در فیلمی بازی کند برخلاف برخی چهره های تازه واردی که خیلی اجازه گریم روی صورتشان را نمی دهند ، اجازه گریم های سنگین را هم روی صورتش می دهد. حتی گریم هایی که چهره را کاملا به هم می ریزد. 

 

 جوان ماندن نیکی کریمی

زیبایی و تناسب اندام نیکی کریمی از زبان خودش

با همه این حرف ها از آن دسته افرادی است که به سلامت و زیبایی پوست خود و البته تناسب اندامش اهمیت زیادی می دهد. به همین دلیل است که از پوستی سالم و بی نقص برخوردار است و همچنان زیبایی اش را هم حفظ کرده است. نیکی کریمی در گفتگو با دیده بان از رازهای سلامتی و زیبایی چهره اش می گوید.

 در طول سال هایی که شما را به عنوان بازیگر می شناسیم، چهره تان همیشه شاداب بوده است، رمز این سلامتی و شادابی چیست؟

 

- البته من فکر می کنم تغییرات ظاهری چهره برای هر کس هر چند سال اتفاق می افتد و من هم از این قضیه مستثنی نیستم اما موارد زیادی وجود دارد که روی این تغییرات تاثیر می گذارد. من هم حتما در این سال ها تغییر کردم اما همیشه سعی کردم به سلامتی خودم اهمیت دهم. حالا این سلامتی شامل همه چیز می شود. از پوست و مو گرفته تا تناسب اندام که به نظرم همه باید به آنها توجه کنند.

 

برای جوانی پوستتان مراقبت های ویژه ای انجام می دهید؟

 

- به هر حال من یک بازیگر هستم و باید موارد زیادی را رعایت کنم. البته یکسری از موارد هستند که رعایت آن برای همه لازم است و خیلی تفاوتی نمی کند که بازیگر باشی یا نه. مثلا مراقبت های اولیه پوستی برای همه خانم ها و حتی برخی آقایان هم الزامی است. پوست یکی از مهمترین بخش های بدن هر انسان است که نمی شود به سادگی از کنار آن گذشت. البته این نکته را هم باید بگویم از آنجایی که من بازیگر هستم و در کارهای مختلف گریم های متفاوت و بعضا سنگینی روی پوست ما انجام می شود علاوه بر مراقبت های معمول موارد دیگری را هم رعایت می کنم. از کرم های معمول برای پوست صورتم استفاده می کنم و حتما هم کرم ها و محصولاتی را انتخاب می کنم که با پوستم سازگاری داشته باشد.

 

 زیبایی و تناسب اندام

توصیه های تناسب اندام نیکی کریمی

رژیم تغذیه ای خاصی ندارم اما سعی می کنم در غذا خوردن هم مواردی را رعایت کنم. به هر حال تغذیه هم در سلامت بدن و حفظ تناسب اندام اهمیت زیادی دارد و نمی توان از آن غافل شد.

 

راز تناسب نیکی کریمی چیست؟ 

- بدنسازی و فیتنس جزو برنامه های روزانه من است اما تنیس هم بازی می کنم. برنامه روزانهای برای ورزش دارم که تحت هیچ شرایطی آن را تغییر نمی دهم. حتی روزهایی که سر فیلمبرداری هستم هم سعی می کنم وقتی به خانه می روم ورزش کنم. در واقع نمی توان در این مورد بی توجه بود، چون اگر بخواهی ورزش را از برنامه روزانه حذف کنی همه چیز به هم می ریزد.

 

زیر نظر مربی ورزش می کنید؟

 

- برای تنیس قبلا مربی داشتم.

 

از رژیم تغذیه هم پیروی می کنید؟

 

- در این مورد خیلی سخت نمی گیرم. چون بعضی از غذاها را خیلی دوست دارم اما مراقبم تا زیاداز حد معمول نخورم. من هیچ وقت رژیم تغذیه و زیر نظر پزشک نداشتم و خودم سعی می کنم همه چیز را رعایت کنم. به نظر من نگه داشتن تعادل در غذا خوردن نکته مهمی برای حفظ تناسب اندام است. همه دوست دارند غذا و خوراکی های خوشمزه بخورند اما اگر به اندازه باشد و پرخوری نکنند مشکلی به وجود نمی آورد. به هر حال سن و سال که بالاتر می رود نوع تغذیه هم باید تا حدی تغییر پیدا کند، برای مثال از میوه و سبیزجات بیشتری در رژیم غذایی استفاده شود.

زیبایی و تناسب اندام به سبک نیکی کریمی

3.8461
این مطلب مفید بود ؟348113
برگرفته از دیده بان /ن
14 نظر به ثبت رسیده است
مریم1394-12-19
البته در واقع راز جوانی ایشان جراحی های جوان سازی گونه و پاک و لیفتینگ و تزریق چربی است. موفق باشید
4312
مینا1395-04-13
راز جوانی ایشان . استفاده از لنزهای سبز. صورت بوتاکس خورده و شاید هم جراحی زیبایی بینی است .
2214
م 1395-04-27
راز زیبا ماندن ایشان پول است ک ما نداریمو پیر میشویم
5610
تارا1395-08-04
به نظر من ايشان خودشان زيبا هستند وراز زيبا ماندنشان هم تغذيه و ورزش هست
154
کامران1395-08-15
نیکی همیشه جذاب بوده
124
مریم1395-09-27
خانم نیکی کریمی خدا دادی زیباست.سلامت باشه
86
امین1395-11-13
خانم نیکی کریمی چون ورزش میکند ب خاطر همین زیبا و جوان مانده است.خدا رو شکر.
73
نصیبه1395-12-08
نیکی کریمی بازیگر جذاب و ژیبایی است .اما راز جوان ماندنش در کنار ورزش و تغذیه مناسب ،استفاده از وسایل مدرن زیبایی است با ورزش و تغذیه نمی شود همیشه جوان بود .
122
مهسا1395-12-30
بله با مقایسه عکسهای قدیم و جدید ایشون مشخص است که جراحی پلک لیفتینگ و تزریق گونه و جراحی بینی انجام داده اند ولی خوب ایشون بازیگرند و زیبایی و جوانی چهره برایشان بخشی از امکانات حرفه ای است
103
ندا1396-05-09
درون و فکر زیبا، صورت زیبا می آفریند. نیکی همیشه زیباست.
71
ناشناس1396-06-12
نیکی همیشه زیباست شادباشی عروس سینمای ایران
42
یاسین1396-06-14
ماشالا خیلی زیباست نیکی کریمی افرین افرین خدا حفظش کنه...یاسین از قم
40
الناز1396-07-11
احسنت به نیکی کریمی
40
اكرم1397-08-09
من ايشون رو از نزديك ديدم، اخلاقش افتضاحه، زيبايشم همش به خاطر عملهاي زيبايي و بوتاكس و تزريق جربي هستش
114
وبگردی