مهران مدیری و فرهاد اصلانی
هیولای مهران مدیری به ایستگاه پایانی رسید و قسمت پایانی این سریال دوشنبه به نمایش خانگی می آید.

قسمت پایانی هیولای مهران مدیری توزیع میشود

سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی مصطفی احمدی به ایستگاه پایانی رسید و بعد از چند ماه توزیع در نمایش خانگی زمان توزیع آخرین قسمت آن مشخص شد.

مهران مدیری بعد از سالها دوری از نمایش خانگی با سریال هیولا به دنیای ساخت سریال در نمایش خانگی بازگشت و با حضور چهره های سرشناس دنیای هنر سریالی پربیننده را در نمایش خانگی توزیع کرد.

هیولای مهران مدیری در ایستگاه پایانی

صفحه رسمی سریال هیولا با انتشار تیزری خبر از توزیع آخرین قسمت سریال هیولا در نمایش خانگی داد.

مهران مدیری

پایان سریال هیولای مهران مدیری

در صفحه رسمی سریال هیولا با انتشار تیزر قسمت پایانی آمده است :قسمت پایانی سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی روز دوشنبه 25 شهریور در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود.

ساخت تیزر:مسعود رفیع زاده.

محمد بحرانی و فرهاد اصلانی

بازی محمد بحرانی و فرهاد اصلانی در سریال هیولا

هیولا سریالی به کارگردانی مهران مدیری و نویسندگی پیمان قاسم خانی است که از 9 اردیبهشت ماه 98 در شبکه نمایش خانگی توزیع شد و تصویربرداری این سریال اواخر شهریورماه به پایان رسید.

مهران مدیری و فرهاد اصلانی

مهران مدیری و فرهاد اصلانی در سریال هیولا

بازیگرانی چون فرهاد اصلانی، مهران مدیری، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، میرطاهر مظلومی، نیما شعبان نژاد، عزت الله مهرآوران، فرزین محدث، افشین زینوری و محسن قاضی مرادی در سریال هیولا به ایفای نقش پرداختند.

 فرهاد اصلانی و شبنم مقدمی

بازی فرهاد اصلانی و شبنم مقدمی در سریال هیولا

هیولا با روایتی کمدی و جذاب داستان خانواده شرافت با بازی فرهاد اصلانی، شبنم مقدمی و گوهر خیراندیش و ماجراهایی که با آن مواجه میشوند را به تصویر کشید و توانست نظرات مثبت زیادی را از سوی مخاطبان جذب کند.
مهران مدیری و پیمان قاسم خانی

سریال هیولای مهران مدیری به نویسندگی پیمان قاسم خانی

مهرانمدیری که تجربه های موفقی چون شب های برره ، نقطه چین ، پاورچین ساعت خوش ، جنگ 77 ، قهوه تلخ ، ویلای من ، شوخی کردم ، درحاشیه و ... را در کارنامه هنری اش داشت باز هم توانست با هیولا در نمایش خانگی تجربه ای جدید در کنار پیمان قاسم خانی کسب کند.

 بازیگران سریال هیولا

شیلا خداداد و بازیگران زن سریال هیولا

فیلم هیولا به کارگردانی و بازیگری مهران مدیری به قسمت آخر رسید

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : صفحه سریال هیولا / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : فیلم هیولا
وبگردی