بهناز جعفری

دلیل ازدواج نکردن بهناز جعفری چیست؟

تاریخ انتشار : 4 شهریور 1396کد مطلب : 55405زمان مطالعه : 3 دقیقه
بهناز جعفری بازیگر زیر پای مادر مهمان آرش ظلی پور در برنامه من و شما شد و درباره علت ازدواج نکردن و سانسور قسمت پایانی سریال زیر پای مادر گفت.

گفتگوی جذاب بهناز جعفری در برنامه من و شما

برنامه من و شما با اجرای آرش ظلی پور روز گذشته سوم شهریورماه 96 ، میزبان بهناز جعفری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بود. بهناز جعفری بازیگر سریال زیر پای مادر گفتگوی جذابی با آرش ظلی پور در این برنامه داشت و درباره ماجرای جنجالی خبرنگاران صحبت کرد.

بهناز جعفری رسما از خبرنگاران عذرخواهی کرد

بهناز جعفری در ابتدای برنامه بعد از سلام و احوال پرسی با مردم درباره ماجرای درگیری با خبرنگاران گفت:من در آن لحظه نتوانستم خودم را کنترل کنم و این نقطه ضعف من بود اما من وجدان دارم و از کارم خیلی ناراحت بودم و به دنبال فرصتی بودم تا بتوانم از دل خبرنگاران دربیاورم و خیلی از همکاران از جانب من از خبرنگاران عذرخواهی کردند که یکی از آنها کامبیز دیرباز بود که در برنامه شما از جانب من از خبرنگاران عذرخواهی کرد ولی خیلی عجولانه بود و فکر میکرد قرار نیست من واکنشی نشان دهم اما من خودم به دنبال این فرصت بودم تا زمان عذرخواهی را به دست بیاورم که خوشبختانه روز خبرنگار نزدیک بود و من از طریق یکی از خبرگزاری ها رسما از خبرنگاران عزیز کشورمان عذرخواهی کردم.

فیلمی که در رسانه پخش شد از لحظه درگیری لفظی من بود اما باید از لحظات قبل آن هم فیلمی پخش میشد و در آن نشست من دوست داشتم درباره فیلم و کارهای من بیشتر سوال بپرسند اما آمادگی نداشتن خبرنگاران بیشتر من را عصبانی کرد و از کوره در رفتم. اما زمانی که به منزل رفتم واقعا از کاری که کرده بودم ناراحت بودم و الان جا دارد از دوستانم که من را حمایت کردند تشکر کنم.

بهناز جعفری

بهناز جعفری در برنامه من و شما

بهناز جعفری در بخشی از گفتگویش درباره حضور کمرنگش در فضای مجازی گفت و ادامه داد علاقه ای به انتشار عکس هایم در فضای مجازی ندارم.

زندگی شخصی و ازدواج بهناز جعفری

آرش ظلی پور از بهناز جعفری خواست درباره زندگی شخصی و ازدواجش صحبت کند که گفت:من هرگز ازدواج نکرده ام و همیشه مجرد بوده ام و دلیل اصلی این ازدواج نکردن شغل من است و من هربار با نقش هایم ازدواج میکنم و بعد از اجرای آن نقش آن را طلاق میدهم و در واقع آدم تنوع طلبی هستم اما در واقع هیچوقت فرصت ازدواج برایم پیش نیامده و من از این بابت ناراحت نیستم اما فکر میکنم اگر ازدواج کنم باید بازیگری را کنار بگذارم و به این دلیل ازدواج نمیکنم و دلم هیچوقت ازدواج و مادر شدن را نخواسته است.

در ادامه این گفتگو درباره تاثیرگذاری نقش هایش و ایفای نقش در قالب نقش اصلی صحبت کرد و گفت:وقتی از تئاتر صحبت میکنم دلم واقعا برای تئاتر میرود و به نظرم تا تئاتر را تجربه نکنی نمیتوانی آن را توصیف کنی.

من در بخشی از زندگی آدم های مهمی را از دست دادم اما همه آنها را در درونم نهفته کردم و خیلی از این اتفاق لطمه خوردم و افسرده شدم.

بهناز جعفری در بخش پایانی برنامه درباره بیماری اش صحبت کرد و گفت:این من هستم که باید با این بیماری معاشرت کنم و بتوانم این بیماری را کنترل کنم . در ابتدا بزرگ ترین حسرت من این بود که دیگر نمیتوانستم بدوم و ورزش هایی را که دوست دارم انجام بدهم اما فکر میکنم با امید و صبر میشود به قله رسید و شاید یک روزی قله ای زدیم و تقدیم کردیم به آدم هایی که ام اس دارند.

بازیگر زیر پای مادر درباره سانسور قسمت آخر سریال زیر پای مادر صحبت کرد و گفت :این پایان اصلا مورد پسند آقای نعمت الله نبود و قرار نبود پایان سریال اینگونه باشد و من با خلیل کبابی ازدواج کنم.

دلیل ازدواج نکردن بهناز جعفری چیست؟

2.724
این مطلب مفید بود ؟1311
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : بهناز جعفری
وبگردی