پرویز بهرام

تسلیت هنرمندان به درگذشت پرویز بهرام

تاریخ انتشار : 7 خرداد 1398کد مطلب : 74518زمان مطالعه : 3 دقیقه
پرویز بهرام صدای ماندگار دوبله کشورمان در جاده ابریشم و راز بقا روز گذشته درگذشت، هنرمندان کشورمان با انتشار پست هایی درگذشت این هنرمند بزرگ را تسلیت گفتند.

واکنش چهره ها به درگذشت پرویز بهرام

ساعات آغازین صبح روز گذشته 6 خردادماه 98 بود که خبر درگذشت پرویز بهرام صدای ماندگار دوبله کشورمان جامعه هنری را عزادار کرد . پرویز بهرام دوبلور پیشکسوت کشورمان که صدای او را در مستند جاده ابریشم بارها و بارها شنیده ایم بعد از تحمل مدتها رنج بیماری درگذشت .

پرویز بهرام دوبله را از دهه 20 آغاز کرد و سالهای سال در این عرصه به فعالیت پرداخت و در فیلم های خارجی و داخلی به جای شخصیت های ماندگار صحبت کرد و مستندی از زندگی او توسط بابک مینایی ساخته شد.

تسلیت اینستاگرامی هنرمندان به درگذشت پرویز بهرام

هنرمندان و چهره های کشورمان درپی درگذشت پرویز بهرام با انتشار پست هایی ، با خانواده این هنرمند بزرگ ابراز همدردی کردند و به جامعه هنری این اتفاق تلخ را تسلیت گفتند.

پرویز بهرام

تسلیت تهمینه میلانی برای درگذشت پرویز بهرام دوبلور کشورمان

تهمینه میلانی برای عرض تسلیت به درگذشت پرویز بهرام نوشت : پرویز بهرام از بنیانگذاران دوبله ایران در سن ٨٦ سالگی درگذشت.

چقدر از صدای زیبای ایشان خاطره داریم ، خصوصا فیلم های مستند که گویی بدون صدای ایشان دیدنی نبود. تسلیت به خانواده محترم بهرام و هنردوستان. یادش گرامی...

پرویز بهرام

تسلیت مهران احمدی برای درگذشت پرویز بهرام

مهران احمدی با انتشار این عکس برای درگذشت پرویز بهرام نوشت :پرویز بهرام دوبلور با سابقه ایران در گذشت روحش شاد ....

پرویز بهرام

تسلیت سیدعلی صالحی برای درگذشت پرویز بهرام دوبلور کشورمان

سیدعلی صالحی برای درگذشت پرویز بهرام نوشت :صدای پرویز بهرام ، راوی جاده ابریشم خاموش شد ▫️استاد پرویز بهرام صدای ماندگار دوبلاژ ایران پس از یک دوره بیماری درگذشت. تسلیت به خانواده گرامی استاد و جامعه هنری ، روحشان شاد و یادشون گرامی...

پرویز بهرام

تسلیت ایرج نوذری برای درگذشت پرویز بهرام

ایرج نوذری هم با اندوه فراوان برای درگذشت پرویز بهرام نوشت :استاد و یار قدیمی شما هم این دنیای بی رحم را بدرود گفتی و رفتی .با رفتن شما ها،ما تنها میمانیم، اما شاید خود به تنهایی و در آرامش بیآرامی و در سکوتی طولانی بخوابی.یاد آن روزها بخیر ! چه در دوبله که در کنار هم با استاد منوچهر نوذری پدرم فیلمهای هیجان انگیز، تفریحی، ادبی و...دوبله میکردیم و چه در محافل خصوصی در منزلهامون که شبها و روزهای به یاد ماندنی برگزار میکردیم .

به بابا سلام برسونین و بگید که بینهایت دلتنگشم و جاش خالیه.شاید به زودی من هم به شما ملحق شوم کسی چه میداند؟! عمو پرویز روحت شاد و یادت گرامی.

پرویز بهرام

تسلیت پرویز پرستویی برای درگذشت پرویز بهرام دوبلور کشورمان

پرویز پرستویی هم برای عرض تسلیت به درگذشت پرویز بهرام نوشت :((تنها صداست که میماند)) استاد پرویز بهرام صدای تکرار ناشدنی وکیل پایه یک دادگستری خااموش شد!

روحش شاد و یادش گرامی ، تسلیت به خانواده محترمش و جامعه هنری وخانواده خوب و تاثیر گذار گویندگان((دوبلاژ))

پرویز بهرام

تسلیت رزیتا غفاری برای درگذشت پرویز بهرام

رزیتا غفاری هم با اندوه فراوان برای درگذشت پرویز بهرام نوشت :استاد پرویز بهرام چشم از جهان فروبست..

یکی از بهترین خاطرات تحصیلم ، کلاس هایی بود که با استاد داشتم. او نه تنها یکی از خوش صداترین مردان زمان بود ..بلکه یک حقوق دان متبحر بود،جالب این بود که در دانشگاه "حقوق و روابط بین الملل" را تدریس میکردند...!! سالهای سال وکیل افراد بی بضاعت بودند!!به راستی جای این اساتید بزرگ ، همیشه خالی خواهد ماند...یادشان گرامی.

پرویز بهرام

تسلیت میلاد میرزایی برای درگذشت پرویز بهرام صدای ماندگار دوبله

میلاد میرزایی بازیگر بانوی عمارت هم برای درگذشت پرویز بهرام نوشت : استاد پرویز بهرام صدای ماندگار ایران از بین ما رفت. روحت شاد استاد. روحت شاد همشهری. تسلیت به جامعه ی هنری ایران... تسلیت به همکارانم در رادیو و دوبله.

پرویز بهرام

تسلیت داریوش فرضیایی برای درگذشت پرویز بهرام

داریوش فرضیایی هم برای درگذشت استاد پرویز بهرام نوشت : تنها صداست که میماند .... درگذشت استاد پرویز بهرام هنرمند پیشکسوت عرصه دوبلاژ را به همه عزیزان و همکاران و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض مینمایم.. روحشان شاد..

تسلیت چهره ها به درگذشت پرویز بهرام دوبلور مشهور

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی