امیر کلاهدوز

درگیری و تهدید جانی امیر کلاهدوز، ملی پوش دوچرخه سواری

تاریخ انتشار : 23 آذر 1394کد مطلب : 24190زمان مطالعه : 2 دقیقه
امیر کلاهدوز بازیکن تیم ملی دوچرخه سواری در اردوی تیم ملی با بازیکنان دیگر درگیر شده و مورد فحاشی قرار گرفت و پای مسئولان فدراسیون به این درگیری باز شد.

درگیری امیر کلاهدوز در اردوی دوچرخه سواری

چند رکابزن در اردوی تدارکاتی دوچرخه سواری که به تازگی در کیش برگزار شده است با یکدیگر درگیر شدند، هر چند فدراسیون نشینان و روابط عمومی در ابتدا این موضوع را تکذیب کردند و اعلام شد مسئله مهمی نبوده است!

مربی تیم ملی (محمود وفایی) هم اظهار بی اطلاعی کرد. حتی مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری نیز در این باره پاسخگو نبود.

اما شنیده ها از منابع موثق حاکی از آن است که چند رکابزن با امیر کلاهدوز درگیری لفظی پیدا کرده و حتی به وی فحاشی کردند. این بود که به سراغ کلاهدوز رفتیم تا مسئله را از شخص وی جویا شویم.

 

امیر کلاهدوز

امیر کلاهدوز:فحاشی حقم نبود/ باید کمیته انضباطی تشکیل دهند

امیر کلاهدوز، ملی پوش دوچرخه سواری دراین خصوص بیان کرد:من 4 سال در تیم باشگاهی پتروشیمی تبریز فعالیت می کردم و زحمات فراوانی برای این تیم کشیدم اما بابت تمام نتایج و قهرمانی های کسب شده ام حتی یک قدردانی هم از من نکردند، تصمیم گرفتم تیمم را تغییر دهم و به تیم پیشگامان بپیوندم در جلسه ای که با مسئولان پتروشیمی تبریز تشکیل شد، علت این تصمیم را پیشرفت در ورزش حرفه ای عنوان کردم و در نتیجه با تصمیمم موافقت شد و به تیم پیشگامان پیوستم.

وی افزود:البته رکابزنان دیگری هم به خاطر اینکه پتروشیمی قصد داشت تیم را منحل کند، به تیم شهرداری تبریز پیوستند.

کلاهدوز، تصریح کرد:در اردوی تدارکاتی تیم ملی، 2 رکابزنی که سالها در پتروشیمی باهم در یک تیم بودیم با من به دشمنی برخاستند و دنبال بهانه ای برای دعوا بودند به این بهانه که تیمم را تغییر دادم.

کلاهدوز تصریح کرد:هنگام تمرین نیز این دو نفر به من حمله کردند تا به زمین بخورم اما سریع خودم را جمع کردم و با این وجود هیچ بی احترامی نکردم و تمام رکابزنان و خود مربی (محمود وفایی) نیز شاهد قضایا بودند.

وی خاطرنشان کرد:پس از این اتفاق به مربی تیم گفتم که باید برای این تهدید جانی و فحاشی های آنها کمیته انضباطی تشکیل بدهید اما وی در جواب گفت تذکر لازم را به آنها داده ام، از نظر من تذکر جلوی تهدید جانی را نمی گیرد و از طرفی ما همه از سوی فدراسیون به این اردو دعوت شده ایم و فدراسیون باید به این رفتار ناشایست آنها رسیدگی کند و یک تذکر کافی نیست.

وی در ادامه یاد آور شد:امید تیم ملی به من است زیرا در قهرمان آسیایی سال 2011 از تیم جوانان اول شدم و در سال 2015 نایب قهرمان آسیا شدم و در تورهای بین المللی سکوهای بسیاری را از آن خود کردم و باعث ارتقای تیم ملی شدم که هم اکنون با این سخنان زشت و تهدیدهای جانی که انجام داده اند فدراسیون باید تنبیه مناسب در نظر بگیرد.

قمری، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در جدیدترین اظهار نظر خود گفته است که اگر این مسئله به صورت دوستانه حل نشود کمیته انضباطی تشکیل می دهیم.

درگیری و تهدید جانی امیر کلاهدوز، ملی پوش دوچرخه سواری

2.912
این مطلب مفید بود ؟75
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
وبگردی