بهنام صفوی

آرزوی احسان علیخانی برای سلامتی بهنام صفوی

تاریخ انتشار : 12 دی 1397کد مطلب : 38156زمان مطالعه : 2 دقیقه
احسان علیخانی مجری برنامه ماه عسل با انتشار پستی در اینستاگرام به تعریف و تمجید از اخلاق بهنام صفوی پرداخت و برای این هنرمند کشورمان آرزوی سلامتی کرد.

آرزوی احسان علیخانی برای سلامتی بهنام صفوی و تمجید از متانت او

بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان سالهاست که با بیماری درگیر است و هفته گذشته با تشدید علائم بیماری در بیمارستان بستری شد. این هنرمند جوان دنیای موسیقی یکی از محبوب ترینهای این عرصه است که ادب و متانت او زبانزد همه اهالی دنیای هنر است.

بهنام صفوی روز چهارشنبه هفته گذشته 5 دی ماه 1397 بعد از انجام شیمی درمانی با کاهش سطح هوشیاری در بیمارستان بستری شد و همچنان تحت مراقبت های ویژه قرار دارد.

تمجید احسان علیخانی از متانت بهنام صفوی

احسان علیخانی مجری برنامه ماه عسل با انتشار پستی در اینستاگرام به تعریف و تمجید از بهنام صفوی پرداخت و برای این هنرمند محبوب موسیقی پاپ آرزوی سلامتی کرد.

بهنام صفوی و احسان علیخانی

دعای احسان علیخانی برای سلامتی بهنام صفوی

احسان علیخانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : ده سال پیش تیتراژ برنامه عیدُ میساختیم که دعوتش کردیم که با فرزاد فرزین و علی اصحابی بخونه ، آروم ، متین و مؤدب اومد و خوند ، در این ده سال هر موقع دیدمش به همون اندازه یک دهه پیش متین و مودب بود ، حتی آخرین بار سه هفته پیش که اتفاقی دیدمش توو بیمارستان ، روی ویلچر نشسته بود ، آروم و خیره به یک نقطه ، نگاه نگران مادرش کنارش و پدری که محکم و استوار ایستاده بود ، بهنام همون اندازه متین و نجیب اما کمی کُندتر ، آهسته تر و بی حال تر حرف میزد ، وسط روزهایی که معلوم نیست طلب چی رو از هم دیگه داریم که انقدر همدیگرُ آزار میدیم و بی رحم شدیم ، بهنام فقط آرزوش اینه که بتونه سالم کنار همسر و فرزندِ تازه از راه رسیدش باشه ، همین ، حتی بدون کار ، بدون شهرت ، بدون ثروت ، فقط باشه ، همین ...

براش دعا کنیم که سر حال بشه ، ببنده بارُ و بره این رختِ مریضی از بدنش ، دعا کنیم بلند بشه انشالله ...

بهنام صفوی

بستری بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ

بهنام صفوی طبق آخرین صحبت های پدرش در برنامه حالا خورشید با رشد تومور مغزی و درگیر شدن مخچه بعد از انجام شیمی درمانی با ضعف بدنی و کاهش هوشیاری در بیمارستان بستری شد اما خوشبختانه روند رو به بهبودی را سپری میکند و امیدواریم هرچه زودتر سلامتی اش را به دست آورد.

پست پوریا پورسرخ برای بهنام صفوی

پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان هم با انتشار پستی برای بهنام صفوی آرزوی سلامتی کرد.

بهنام صفوی

تعریف پوریا پورسرخ از بهنام صفوی

پوریا پورسرخ برای بهنام صفوی نوشت: تا بحال از نزدیک ندیدم بهنام رو ولی همه از اخلاق و منش خوبش میگن...به امید شفای بهنام عزیز و همه مریضا....

آرزوی پرویز پرستویی برای سلامتی بهنام صفوی

بهنام صفوی

درخواست پرویز پرستویی از مردم برای سلامتی بهنام صفوی

پرویز پرستویی هم با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : هموطنان عزیز با دلهای مهربونتون برای سلامتی بهنام صفوی عزیز دعا کنید. خدایا این کودک نازنین و خوشحال کن...

سنگ تمام احسان علیخانی برای بهنام صفوی و آرزوی سلامتی برای او

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : بهنام صفوی
وبگردی