محمدرضا گلزار
صفحه رسمی مسابقه برنده باش با انتشار پستی در اینستاگرام خبرهای جدیدی از ساخت مسابقه برنده باش با اجرای محمدرضا گلزار منتشر کرد.

مسابقه برنده باش به زودی در تلویزیون

محمدرضا گلزار سوپراستار سینمای ایران که با فیلم سام و نرگس در اولین تجربه سینمایی اش توانست نگاه های زیادی را به خود جلب کند و از آن روز تابحال در دنیای سینما توانست موفقیت های زیادی کسب کند . این هنرمند کشورمان به دنیای خوانندگی نیز ورود کرد و کنسرت هایی در نقاط مختلف کشور برگزار میکند.

محمدرضا گلزار در اولین تجربه اجرا با مسابقه برنده باش به تلویزیون می آید.

مسابقه برنده باش با اجرای محمدرضا گلزار در تلویزیون

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار مجری مسابقه برنده باش

صفحه رسمی مسابقه برنده باش با انتشار عکسی از محمدرضا گلزار در اینستاگرامش نوشت :ضبط مسابقه برنده باش با آماده شدن دکور و انتخاب کامل عوامل پشت دوربین با اجرای محمدرضا گلزار به زودی آغاز خواهد شد.

مسابقه برنده باش

مسابقه برنده باش با طراحان برنامه دورهمی

حمید نادری و هاشم رضایت طراحان برنامه دورهمی به عنوان تهیه کننده مسابقه برنده باش با اجرای محمدرضا گلزار انتخاب شده اند و این مسابقه تلویزیونی دو روز در هفته روی آنتن شبکه سه سیما میرود.

مسابقه برنده باش

مسابقه برنده باش با اجرای سوپراستار سینما

مسابقه برنده باش با هدف افزایش سطح مطالعه و آگاهی مردم روی آنتن میرود و افرادی که موفق به پاسخگویی به 15 سوال مجری برنامه شوند جایزه یک میلیارد ریالی را دریافت میکنند.

افرادی که تمایل به شرکت در این مسابقه دارند می توانند تنها عدد یک را به شماره 1000880 ارسال کنند.

محمدرضا گلزار

پخش مسابقه برنده باش با محمدرضا گلزار در تلویزیون

عوامل اصلی مسابقه برنده باش عبارتند از:تهیه کنندگان:حمید رحیمی نادی، هاشم رضایت، طراح و اجرای دکور:مهدی هاشمی و مشاور رسانه ای:امین اعتمادی مجد.

ساخت مسابقه برنده باش محمدرضا گلزار به کجا رسید؟!

4.334
این مطلب مفید بود ؟295
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی