بازیگران سریال پدر

ریحانه پارسا و مهدی سلطانی در خیابان جام جم!

تاریخ انتشار : 8 بهمن 1397کد مطلب : 46441زمان مطالعه : 3 دقیقه
ریحانه پارسا و مهدی سلطانی بازیگران سریال پدر شب گذشته مهمان برنامه خیابان جام جم در شبکه پنج سیما شدند و از بازی در سریال پدر گفتند.

ریحانه پارسا و مهدی سلطانی مهمان خیابان جام جم

برنامه خیابان جام جم با اجرای امیر جوشقانی ویژه برنامه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم است که از شنبه 6 بهمن روی آنتن شبکه پنج سیما رفت. امیر جوشقانی در اولین برنامه از خیابان جام جم میزبان بازیگران سریال بانوی عمارت بود.

دومین برنامه از خیابان جام جم با حضور ریحانه پارسا و مهدی سلطانی بازیگران سریال پدر روی آنتن رفت.

گفتگو با ریحانه پارسا و مهدی سلطانی در برنامه خیابان جام جم

امیر جوشقانی در خیابان جام جم که ویژه برنامه ای به مناسبت پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم است به گفتگو با ریحانه پارسا و مهدی سلطانی بازیگران سریال پدر پرداخت.

ریحانه پارسا و مهدی سلطانی

ریحانه پارسا و مهدی سلطانی در سریال پدر

امیر جوشقانی درباره محبوبیت سریال پدر پرسید که ریحانه پارسا گفت :این لطف مردم بود که این سریال محبوب شد اما از قبل با این فیلمنامه پیش بینی میشد که این سریال مورد توجه قرار بگیرد.

مجری برنامه درباره نقش های فراتر از سن مهدی سلطانی گفت و از او درباره سریال پدر پرسید که گفت :پدر واقعا خوب بود در ابتدا عنوانش و سپس موضوع آن در تکریم پدر در کنار همه عوامل تولید واقعا کار خوبی را رقم زد .

ریحانه پارسا درباره نقشش در این سریال گفت :این کار اولین کار من بود و من با این سریال مشهور شدم و به نظرم نقطه شروع عالی بود و امیدوارم که ادامه این سریال هم ساخته شود .

مهدی سلطانی

 مهدی سلطانی حاج علی سریال پدر

حاج علی سریال پدر هم درباره ادامه سریال پدر گفت :تعلیق پایانی سریال به این دلیل بود که از تلخی پایانی سریال اندکی کم شود چرا که مردم دوست داشتند حامد سریال ما زنده باشد و این باز بودن قصه باعث شد تا مردم هرجور که دوست دارند داستان سریال را در ذهنشان تجسم کنند .

لیلای سریال پدر ادامه داد:من تا قبل از سریال پدر درگیر مدرسه بودم اما بعد از سریال پدر بیشتر تلویزیون میدیدم و به نظرم هرچه از دل برآید به دل هم مینشیند و اگر سریال پدر به عنوان بهترین سریال انتخاب شود هم کار بسیار عالی است و بعد از پدر سریال لیسانسه ها و بانوی عمارت برایم جذاب بود.

ریحانه پارسا درباره صحنه های دردناک سریال پدر و قسمت ها 12 تا 17 خیلی سخت بود و من خودم به حال آن آدم ها زار میزدم چه برسه به مردم و این امر طبیعی است که تا کار بعدی آدم ها من را به عنوان لیلای سریال پدر می شناسند، این فضا برای من جذاب است وقتی از 14 سالگی درس این رشته را خواندم قطعا هدفم دیده شدن بود.

ریحانه پارسا و سینا مهراد

ریحانه پارسا و سینا مهراد در سریال پدر 

امیر جوشقانی از خانم بازیگر پرسید:خانم پارسا از اولین نقشش در تلویزیون تا ماندگار شدن چه کارهایی باید انجام بدهید؟ لیلای سریال پدر درباره این موضوع گفت :اصلا اتفاق بدی نیست که من را تا پایان عمرم با لیلای سریال پدر بشناسند ولی نباید عجولانه تصمیم بگیرم و الان سر یه کار دیگه ای هستم و من چهار پنج ماه صبر کردم تا یک انتخاب خوبی داشته باشم.

لیلای سریال پدر در ادامه این گفتگو گفت :من در دوران کودکی پاورچین و نقطه چین را خیلی دوست داشتم و بازیگری به نظرم جذاب بود اما مخالفت هایی از سمت خانواده داشتم و به دست نیافتنی ترین خواسته ام رسیدم ، بُت من آقای مهران مدیری است از هر نظر و در جشن حافظ آقای مدیری را دیدم و این عجیب ترین حسی بود که میتوانستم تجربه کنم.

ریحانه پارسا و مهدی سلطانی

ریحانه پارسا و مهدی سلطانی بازیگران سریال پدر

ریحانه پارسا درباره درسی که از آقای مهدی سلطانی گرفته بود :آقای سلطانی سر صحنه به من گفت که خودت باش حتی اگر غلط بازی کنی ولی واقعی باش و این یکبار برای من در سریال اتفاق افتاد و صد درصد من آن لحظه بود و وسطش صدام درنمیومد و همون یک لحظه برای من بسه و هنوز همون حال و هوا رو دارم ، انسان بودن من را از آقای سلطانی یاد گرفتم و واقعا دستش را می بوسم و اگر ادامه ندهم قطعا شاگرد خوبی نیستم.

چندی پیش با معرفی نامزدهای بخش مردمی پنجمین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم، اسم سریال پدر به تهیه کنندگی و نویسندگی حامد عنقا در بخش سریال های تلویزیونی به عنوان یکی از نامزدها اعلام شد.

پخش برنامه خیابان جام جم حوالی ساعت 19 از شبکه پنج سیما آغاز می شود و در ساعت 20 از شبکه آموزش ادامه خواهد داشت.

گفتگوی جذاب ریحانه پارسا و مهدی سلطانی در خیابان جام جم!

3.618
این مطلب مفید بود ؟135
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی