علیرضا جعفری
بازی علیرضا جعفری در سریال کتونی زرنگی بهانه ای شد تا به مروری بر بازی های او در دوران کودکی تا به امروز داشته باشیم.

سریال جدید علیرضا جعفری در تلویزیون

پسربچه پرهیاهو و پر از شیطنت مهمان مامان و متهم گریخت کسی جز علیرضا جعفری نیست که این روزها حسابی تغییر کرده و آثاری از شیطنت آن روزها کمتر در چهره اش دیده میشود.

شبکه سه سیما به زودی سریال کتونی زرنگی را به کارگردانی علی ملاقلی پور روی آنتن میبرد و علیرضا جعفری یکی از بازیگران این سریال است.

به بهانه بازی علیرضا جعفری مروری بر فیلم و سریال های ماندگار این بازیگر جوان داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه ما باشید.

سریال کتونی زرنگی به کارگردانی علی ملاقلی پور و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه بعد از پایان ایام فاطمیه روی آنتن شبکه سه سیما میرود و علیرضا جعفری در جدیدترین تجربه تلویزیونی اش بازیگر این سریال کمدی اجتماعی شد.

بازیگران کتونی زرنگی

علیرضا جعفری در سریال کتونی زرنگی با بازیگرانی چون امیرحسین صدیق،هدایت هاشمی،افسانه چهره آزاد،برزو ارجمند،سحر ولدبیگی،محمود جعفری،ملیکا شریفی نیا،علی سلیمانی،مصطفی ساسانی،جواد پورزند،شاپور کلهر،رادمهر رزمجوی و عماد شعبانی همبازی است.

علیرضا جعفری

علیرضا جعفری بازیگری را از کودکی و حدود 9 سالگی آغاز کرد و در اولین تجربه بازیگری مقابل دوربین فیلم دیوار کاهگلی رفت و بعد از آن برای بازی در فیلم سینمایی مهمان مامان انتخاب شد. بازی موفق علیرضا جعفری در نقش پسری نوجوان در مهمان مامان به کارگردانی داریوش مهرجویی مورد توجه بسیاری از مخاطبان و اهالی دنیای هنر قرار گرفت.

علیرضا جعفری

سریال متهم گریخت به کارگردانی رضا عطاران یکی دیگر از کارهای ماندگار علیرضا جعفری در تلویزیون است. علیرضا جعفری سال 84 و در حالی که تنها 11 سال داشت ایفاگر نقش سعید پسر هاشم آقا شد و با این نقش بیش از پیش به محبوبیت رسید و شیطنت های کودکانه اش در این سریال مورد توجه قرار گرفت.

علیرضا جعفری در سریال متهم گریخت با بازیگرانی چون سیروس گرجستانی،مریم امیرجلالی،سعید آقاخانی،علی صادقی،رضا عطاران،شهربانو موسوی،ملیکا زارعی،علی رضا جعفری،لیدا فتح اللهی،محمود بهرامی،احمد پور مخبر و ... همبازی بود.

سریال متهم گریخت

سریال 101 راه برای ذله کردن پدر و مادر یکی دیگر از سریال های ماندگار علیرضا جعفری بود که به مانند آثار قبلی او باز هم با شیطنت های خاصش در این سریال دیده شد.

علیرضا جعفری

علیرضا جعفری بعد از بازی در این سریال های و فیلم های دیگری چون دست بالای دست، صیام و تیام، هشت بهشت با سریال آقا و خانم سنگی و گذر از دوران کودکی و رسیدن به جوانی مقابل دوربین این سریال رفت و بعد از مدتی دوری از بازیگری با نقش احسان در این سریال بازگشتی موفق را تجربه کرد.

بازی در سریال آقا و خانم سنگی با چهره ای جدید ، علیرضا جعفری را وارد فاز جدیدی از بازیگری کرد و راه را برای موفقیت های بعدی او باز کرد.

علیرضا جعفری

یکی دیگر از نقش های ماندگار علیرضا جعفری مربوط به بازی او در سریال شاهگوش و در نقش میلاد پسر نوجوان عشق فوتبال است. علیرضا جعفری بعد از عبور از برهه نوجوانی بار دیگر با تجربیاتی تازه قدم در دنیای بازیگری گذاشت و درهای جدیدی از دنیای هنر به رویش باز شد.

علیرضا جعفری و طناز طباطبایی

سریال سایه بان ساخته برادران محمودی یکی دیگر از سریال های ماندگار علیرضا جعفری است که در این سریال نقش بابک برادر سهراب را ایفا میکرد و با بازیگرانی چون امین تارخ، هستی مهدوی، محمدرضا غفاری، مجتبی پیرزاده، محمد ولی زادگان، رویا جاویدنیا، کاوه خداشناس، افسانه کمالی، حسام محمودی، خاطره حاتمی، سینا مهراد، افشین اخلاقی، زهرا بهروز منش، پریوش نظریه، رویا تیموریان، بهزاد فراهانی، علی اوسیوند و کامران تفتی همبازی بود.

علیرضا جعفری

علیرضا جعفری برادرزاده امیر جعفری بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان است.

علیرضا جعفری و امیر جعفری

علیرضا جعفری از شیطنت های کودکی تا سریال های امروز+تصاویر

4.315
این مطلب مفید بود ؟132
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی