کتایون ریاحی
برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیاء امروز چهارشنبه 13 دی ماه 1396 میزبان کتایون ریاحی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان است.

علی ضیاء برای کتایون ریاحی جشن تولد میگیرد

برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیاء طبق رسم دیرینه چهارشنبه های این برنامه امروز هم جشن تولدی در برنامه برپا میکند. مهمان امروز علی ضیاء یکی از بازیگران محبوب سینما و تلویزیون است که مدتی پیش از دنیای بازیگری خداحافظی کرد.

کتایون ریاحی بازیگر نام آشنا و محبوب سریال های تلویزیون امروز مهمان برنامه فرمول یک میشود.

برنامه فرمول یک

کتایون ریاحی مهمان امروز برنامه فرمول یک

بازیگر نقش زلیخا در سریال یوسف پیامبر با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش خبر از حضور در برنامه فرمول یک داد و نوشت:چهارشنبه 96 / 10 /13 ، حوالی ساعت 18 در برنامه فرمول یک...

کتایون ریاحی

کتایون ریاحی در سریال یوسف پیامبر

کتایون ریاحی بازیگر محبوبی است که کمتر کسی پیدا میشود که هنرمند توانای کشورمان را نشناسند . کتایون ریاحی از همان روز که نقش زهرا را در پدرسالار بازی کرد تا چندی پیش که در نقش زلیخا در فیلم یوسف پیامبر ظاهر شد در بین مردم محبوب بود.

کتایون ریاحی

کتایون ریاحی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون

کتایون ریاحی با بازی در مجموعه پدرسالار توانست هنر خود را به همه نشان دهد و حضور او در مجموعه های روزهای زندگی و به ویژه مجموعهٔ تلویزیونی پس از باران از او چهره ای شناخته شده ساخت.
کتایون ریاحی

کتایون ریاحی در سریال پس از باران

بازی کتایون ریاحی در مجموعه های «پس از باران» و «شب دهم» نیز چشمگیر بود.
کتایون ریاحی

کتایون ریاحی در فیلم شام آخر

او پس از پنج سال دوری از سینما با بازی در «شام آخر» مهم ترین بازی دوران بازیگری خود را به معرض نمایش گذاشت و برای بازی در همین فیلم نامزد جایزهٔ بهترین بازی نقش اول زن از بیستمین جشنواره فیلم فجر شد.
کتایون ریاحی

کتایون ریاحی در سریال یوسف پیامبر

آخرین بازی او در سریال یوسف پیامبر در نقش زلیخا بود. کتایون ریاحی در خرداد 1388 طی یاداشتی به سیمافیلم، کناره گیری خود از دنیای بازیگری را اعلام کرد.

جشن تولد کتایون ریاحی امروز در برنامه فرمول یک

4.442
این مطلب مفید بود ؟375
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی